Sylwester to zawsze wyjątkowy czas, pełen radości, zabawy i niezapomnianych chwil. Jeśli zastanawiasz się, gdzie spędzić tę wyjątkową noc w 2023 roku, Sala Sobieska w Jaworze to miejsce, które z pewnością zapewni Ci niezapomniane przeżycia. Przygotuj się na Sylwestra pełnego tanecznej zabawy, wykwintnych dań i promocji, które trudno przegapić. Oto, dlaczego Sylwester 2023 w Jaworze będzie wyjątkowy:

Sala Sobieska Jawor: Idealne miejsce na Sylwestra

Sala Sobieska w Jaworze to miejsce, które od lat zachwyca swoich gości elegancją i niepowtarzalnym klimatem. To tutaj, w otoczeniu pięknych wnętrz, będziecie mogli świętować nadejście Nowego Roku w wielkim stylu. Przestronna sala, piękna dekoracja oraz profesjonalna obsługa to gwarancja udanej zabawy.

Sylwestrowa Promocja: 🔥333 zł/os zamiast 399!!!

Jednym z głównych powodów, dla których warto spędzić Sylwestra w Sali Sobieska, jest atrakcyjna promocja cenowa. Zamiast standardowych 399 zł, za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu zapłacisz jedynie 333 zł na osobę! To niezwykle korzystna oferta, która pozwoli Ci przeżyć Sylwestra w luksusowych warunkach, nie obciążając zbytnio portfela.

Taneczna zabawa z DJ’em

Sylwester to przede wszystkim czas do tańca i zabawy. Sala Sobieska Jawor zadba, abyście mieli okazję do wyrażenia swoich tanecznych umiejętności. Dj zapewni niezapomnianą muzykę od 19:00 wieczorem do 4:00 nad ranem, dzięki czemu będziecie mogli bawić się do samego świtu.

Wykwintna kolacja

W trakcie Sylwestra nie może zabraknąć pysznych dań, a Sala Sobieska zapewni Wam wykwintną kolację, która na pewno zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienia. Menu obejmuje dania ciepłe podawane do stołu, przekąski i przystawki, stół wiejski z pysznymi wyrobami swojskimi, domowym smalcem i chlebem z zaprzyjaźnionej piekarni, słodki stół oraz powitanie Nowego Roku toastem. Dodatkowo na każdą parę przypada 0,7 butelki alkoholu, abyście mogli świętować w odpowiednim nastroju.

Ilość miejsc ograniczona!!!

Warto pamiętać, że ilość miejsc na to wyjątkowe wydarzenie jest ograniczona. Rezerwuj swoje miejsce już teraz, aby mieć pewność, że nie przegapisz okazji spędzenia Sylwestra w Sali Sobieska. To doskonała okazja, aby rozpocząć Nowy Rok w niezapomniany sposób.

Sylwester 2023 w Jaworze w Sali Sobieska to wyjątkowa okazja, aby spędzić tę magiczną noc w towarzystwie bliskich i przyjaciół. Nie czekaj z decyzją, rezerwuj miejsca i przygotuj się na niezapomnianą zabawę, wykwintne dania i taneczne rytmy. To Sylwester, który na pewno pozostanie w Twojej pamięci przez długi czas.

Sylwester 2023 w Jaworze
Sylwester 2023 w Jaworze