Dom weselny w Jaworze cieszy się dużym zainteresowaniem młodych par. Dobra lokalizacja, obiekt dopasowany do przyjęć o dużej i mniejszej liczbie gości, a do tego obsługa kelnerska pomagają zrealizować wizję wymarzonego wesela. W Sobieskiej byliśmy świadkami wielu uroczystości, dlatego znamy oczekiwania przyszłych małżonków i umiemy odpowiedzieć na męczące ich wątpliwości. W przygotowanym przez nas poradniku sprawdzisz m.in. jakie udogodnienia czekają na Ciebie w domu weselnym, czym będziesz musiał się zająć podczas organizacji wesela i ile zapłacisz za obsługę uroczystości. Zachęcamy do lektury.

Spis treści
Aranżacja
Co musisz wiedzieć podczas rezerwacji?
Cennik

Jak wygląda dom weselny w Jaworze?

Dom weselny w Jaworze może przyjąć do 160 gości jednocześnie. Eleganckie wnętrza dają duże możliwości aranżacji, a obecne na sali wyposażenie oferuje swobodę w rozstawianiu stołów i usadzaniu gości. Sala Sobieska jest klimatyzowana, zapewnia więc komfortowe warunki zabawy o każdej porze roku. Ma dobrą akustykę i jest na tyle przestronna, by zagospodarować w niej miejsce do tańców i biesiady przy stole. Wystrój utrzymany jest w charakterze elegancji, dobrego smaku, ale bez przesadnego snobizmu. Goście mogą poczuć się w sali swobodnie, jednocześnie zachwycając się jej wyglądem.

Obiekt przystosowany jest do organizacji zarówno wystawnych wesel, jak i kameralnych przyjęć. W domu weselnym znajduje się kilka pomieszczeń o różnej powierzchni, które zaaranżować można na miejsce przyjęcia w zależności od liczby uczestników. Po uzgodnieniu z Nowożeńcami w sali stanąć może fotobudka, stół wiejski, czy bar z kolorowymi drinkami. Oprócz sali weselnej goście zyskują dostęp do letniego patio i kącika dla dzieci. W Sobieskiej mamy także kompleksowe zaplecze gastronomiczne, odpowiednio oddzielone od głównej sali weselnej.

Dojazd i parkingi dla gości

Dom weselny zlokalizowany jest w Jaworze na ul. Rzeckiego 10. W bezpośredniej okolicy przebiega droga krajowa S3 oraz droga wojewódzka nr 363. Dojazd do obiektu jest prosty i nie powinien stanowić problemu nawet dla osób podróżujących z daleka. Wokół sali znajduje się przestronny parking. Przystosowany jest do postoju samochodów osobowych i autokarów, które wynajęte zostają do rozwożenia gości. Parking jest monitorowany i nie trzeba za niego dodatkowo płacić. Zmotoryzowani zostawią na nim swój pojazd bezpłatnie.

Co warto wiedzieć podczas rezerwacji domu weselnego w Jaworze?

Dom weselny w Jaworze zdejmuje sporo obowiązków organizacyjnych z głowy Nowożeńców. Nie muszą się oni martwić między innymi o powitanie chlebem i pierwszy toast, który otrzymują w prezencie od obsługi sali. Opłata za rezerwację obiektu obejmuje także obsługę kelnerską i menu. Do wyboru jest kilka jadłospisów przygotowanych przez kucharzy, a szczególnie wymagające pary mogą zdecydować się na indywidualne ustalenie menu. Podczas wesela gościom podawane są zupy, dania główne, przystawki i napoje. W dużej mierze są to dania polskie, takie jak pieczenie, schab, ziemniaki, surówki, deski serów, galarety, czy flaki.

Czym jeszcze się zajmujemy?

Opłata za wynajem sali weselnej obejmuje pełną dekorację stołów. Ustawiane są one zgodnie z życzeniem Nowożeńców, a na blatach staje pełna zastawa, eleganckie obrusy, serwetki i dekoracje kwiatowe. Młoda Para może skorzystać z przygotowanego dla niej apartamentu z szampanem – przy uroczystościach organizowanych dla co najmniej 100 osób jest on darmowy. Obiekt dysponuje pokojami dla gości, których rezerwacji dokonać można przed dniem wesela. Oferowane wówczas ceny to pakiety specjalne dla zaproszonych osób. Dzieci w wieku do 3 lat obsługiwane są bezpłatnie, z kolei maluchom w wieku od 4-10 lat proponowana jest 50% zniżka.

Opcjonalne elementy obsługi

W Sobieskiej można zorganizować poprawiny w dwóch wariantach. Pierwszy to śniadanie podane w formie bufetu szwedzkiego z ciepłymi napojami. Drugi to dwudaniowy obiad z muzyką i przyjęciem, które zwykle odbywa się w godzinach popołudniowych. Wybór należy do Pary Młodej. Dodatkowo podczas wesela może być roznoszony alkohol, a dzieci zabawiane podczas aktywności z animatorem. Sobieska może zadbać także o zaopatrzenie w wysokoprocentowe napoje, ciasta i owoce. Para ma także możliwość wynajęcia limuzyny z kierowcą – to opcja bezpłatna, jeśli przyjęcie organizowane jest na co najmniej 100 osób przy 2, 3 lub 4 wariancie menu.

O co muszą zadbać przyszli małżonkowie?

Po stronie Młodej Pary leży decyzja, na które z usług dodatkowych zdecydują się podczas rezerwacji domu weselnego. Z ich głowy odejść może nie tylko kwestia dekoracji, ale także zakup alkoholu, czy wynajem stołu staropolskiego. Tym, o co muszą zadbać Nowożeńcy jest orkiestra lub DJ. Muszą się oni zatroszczyć także o fotografa i kamerzystę uwieczniających wesele, a opcjonalnie o kierowcę, który zajmie się przywożeniem i odwożeniem gości z miejsca przyjęcia. Część z par decyduje się na rezerwacje budki fotograficznej, pokazu laserów, czy obsługę barmańską z kolorowymi drinkami. Usług tych należy szukać na własną rękę. Mamy jednak dobre informacje dla przyszłych małżonków, którzy nie mają czasu na poszukiwanie osób pracujących przy weselu. W Sobieskiej współpracujemy między innymi z orkiestrą i fotografem, które mogą zająć się obsługą przyjęcia z kilkudziesięcioprocentowym rabatem. Szczegółowych informacji udzielamy podczas wstępnych rozmów z zainteresowanymi parami.

Przyjęcie weselne

Cennik domu weselnego w Jaworze

Dom weselny w Jaworze posiada przejrzysty cennik. Finalna opłata za organizację wesela zależy od kilku czynników, wśród których wymienić można liczbę zaproszonych osób oraz wybór opcji dodatkowych. W Sobieskiej do wyboru jest kilka pakietów obsługi. To zarówno przyjęcia w konkurencyjnych cenach, jak i wesela spełniające oczekiwania wymagających par. W zależności od wielkości wydarzenia, Nowożeńcom proponowany jest inny układ stołów, czy przestrzeń do zabawy. Za każdym razem jest ona dopasowana tak, by zadbać o swobodną atmosferę wesela i dać poczucie luksusu.

Wśród elementów dodatkowo płatnych znajduje się roznoszenie alkoholu, desery, czy zakup napojów owocowych. Pary nie muszą się decydować na rozszerzenie standardowego pakietu rezerwacji, lecz mają możliwość zlecenia nam dodatkowych usług. Osoby organizujące swoje wesele w Sobieskiej mogą liczyć na spore rabaty. Zniżki czekają przy wynajmie terminu fotografa i kamerzysty, a dzieci do 3 roku życia nie są wliczane do osób, za których obsługę trzeba zapłacić. Goście mogą taniej wynająć nocleg na czas wesela, a Nowożeńcy skorzystać z darmowych prezentów, takich jak noc w apartamencie z szampanem.

W Sobieskiej staramy się zrozumieć wizję wymarzonego wesela i wspierać jej realizację. Dom weselny może przyjąć nawet 160 gości jednocześnie, a klimatyzowane sale zadbają o dobre samopoczucie gości. W otoczeniu obiektu znajduje się parking i wygodne drogi dojazdowe, a na miejscu czeka miejsce do tańców, biesiady i pełna obsługa gastronomiczna. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie par organizujących swoje przyjęcia w Sobieskiej – chcemy zachęcić także Ciebie do sprawdzenia szczegółów naszej obsługi!