Sala weselna niedaleko Złotoryi, a także obsługujący ją zespół byli świadkami dziesiątek przygotowań do wesel. Ciążąca na nowożeńcach presja i chęć jak najlepszego wypadnięcia w oczach zaproszonych gości mogą sprawić, że organizatorzy zapomną o ważnych elementach uroczystości. Jako zespół sali weselnej Sobieska przygotowaliśmy cztery punkty, których nie można pominąć w czasie przygotowań imprezy weselnej. Zobacz, o czym mowa!

Spis treści
Dla ilu osób?
Miejsca parkingowe
Catering
Nocleg dla gości

Ilu gości pomieści sala weselna Sobieska niedaleko Złotoryi?

Sala weselna Sobieska niedaleko Złotoryi dopasowana jest do przyjęcia nawet 160 gości jednocześnie. Osoby, które uczestniczyły kiedyś w weselach na zbyt dużej lub małej przestrzeni, wiedzą, dlaczego odpowiednie dobranie wielkości sali jest tak istotne. Przed podpisaniem umowy warto także sprawdzić, jakie udogodnienia dodatkowe proponuje przestrzeń bankietowa. W przypadku sali Sobieska to zarówno elegancki wystrój, letnie patio, jak i klimatyzowane wnętrze. Pamiętaj, że wraz z gośćmi spędzisz w danym budynku co najmniej kilkanaście godzin – zadbaj więc o odpowiednie warunki do zabawy i wypoczynku swoich gości weselnych.

Miejsce postoju dla zmotoryzowanych gości

Nowożeńcy muszą także pamiętać o tym, aby zadbać o komfort zmotoryzowanych gości. Tym zależeć będzie w dużej mierze na pozostawieniu samochodu w bezpiecznym miejscu, za które nie trzeba będzie dodatkowo płacić. Goście Sobieskiej korzystać mogą z bezpłatnego parkingu monitorowanego z miejscami postojowymi dla autokarów. Pamiętaj także, aby zaproszone osoby dokładnie wiedziały, jak dotrzeć do domu weselnego. Wcześniej przygotuj dla nich informacje o adresie sali, a opcjonalnie także mapkę dojazdową. W przypadku Sobieskiej dojazd jest ułatwiony – obiekt położony jest tuż przy trasie S3.

Panna młoda
Sala weselna niedaleko Złotoryi z cateringiem weselnym

Sala weselna niedaleko Złotoryi może, ale nie musi mieć w standardzie cateringu weselnego. Właśnie dlatego ważne jest, aby Młoda Para dokładnie sprawdziła, czy ten element przyjęcia zapewniony zostanie przez właścicieli domu weselnego. Osoby zainteresowane uroczystością w Sobieskiej mogą korzystać z menu weselnego uwzględniającego specjalne wymagania dzieci. Dodatkowo dbamy o dekorację stołów, aby Młoda Para nie musiała ponosić dodatkowych kosztów ich zakupienia.

Nocleg dla gości, czyli wygodna opcja dodatkowa

Ostatnim i równie ważnym elementem organizacji przyjęcia jest zadbanie o nocleg dla gości. Wielu z nich może bowiem przyjechać na Twoją uroczystość z najdalszych krańców Polski i świata. Warto, aby mogli oni zatrzymać się w bliskiej okolicy miejsca wesela i poprawin. Jak kwestia ta wygląda w Sobieskiej? Poza apartamentem dla Nowożeńców w obiekcie znajdują się wygodne pokoje dla gości z łazienką, telewizją i Internetem. O dodatkowy komfort dba indywidualnie sterowana klimatyzacja, a goście korzystać mogą z takich akcesoriów, jak żelazko czy suszarka do włosów. Pamiętaj, żeby uwzględnić, czy ktoś spośród zaproszonych osób chciałby skorzystać z opcji noclegu i zadbaj o poinformowanie ich o możliwym wynajmie apartamentów w sali weselnej.

Wiesz już, o co zadbać w czasie przygotowywań do własnego wesela. Kieruj się wskazówkami od zespołu sali weselnej Sobieska i spraw, że w czasie najważniejszego dnia w Twoim życiu wszystko przebiegnie perfekcyjnie. Po więcej inspiracji i ciekawostek związanych ze ślubem zapraszamy na bloga przygotowywanego przez Sobieską – salę weselną położoną w okolicach Złotoryi!