Sala weselna w okolicy Legnicy jest często poszukiwanym przez lokalnych przyszłych nowożeńców miejscem. Ważny jest nie tylko jej wygląd oraz liczba osób, jakie może pomieścić, ale również kompleksowa oferta oprawy weselnej. Nasza sala Sobieska stanowi odpowiedź na potrzeby wszystkich par, które doceniają wysokiej jakości obsługę oraz miejsce, które zachwyca niepowtarzalną atmosferą i klimatem.

Spis treści
Odpowiedź na potrzeby nowożeńców
Nasza oferta
Opinie

W sali weselnej Sobieska zlokalizowanej w okolicy Legnicy odpowiadamy na potrzeby nowożeńców

Wesele to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni w życiu. Nie sposób jednak stworzyć jednego sprawdzonego planu takiego wydarzenia. W sali weselnej Sobieska zlokalizowanej w okolicy Legnicy doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego służymy swoją fachową poradą oraz pomocą przy organizacji każdego rodzaju przyjęcia – począwszy od tego kameralnego, po takie, na którym bawi się nawet 150 osób. Sami możecie zadecydować, jak dokładnie będzie wyglądać Wasz dzień.

Nasza oferta

Organizacja wesela wbrew pozorom nie jest prostym zadaniem i wymaga zajęcia się wieloma sprawami, z których każda pochłania mnóstwo czasu i energii. Zdając sobie z tego sprawę, oferujemy Ci kompleksowe zajęcie się przyjęciem – zarówno w zakresie menu, jak i dekoracji stołów, a także opieki nad dziećmi.

Dysponujemy dwoma klimatyzowanymi salami, z których każda może pomieścić do 150 osób. Dzięki temu można u nas zorganizować wystawne przyjęcie weselne, na którym nie zabraknie miejsca do zabawy. Oferujemy także noclegi dla gości w specjalnych cenach oraz apartament dla nowożeńców, który jest bezpłatny w przypadku przyjęć, podczas których bawi się u nas 100 osób. Dla dzieci udostępniamy plac zabaw i kącik malucha, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Goście weselni mogą skorzystać z letniego patio, w którym złapią chwilę oddechu po szaleństwach na parkiecie.

Obrączki ślubne

Menu

Przyjęcie weselne rozpoczynamy od powitania chlebem oraz winem musującym. To tradycyjne rozpoczęcie niesie za sobą ogromną symbolikę, dlatego dbamy o to, aby stanowiło ono uroczysty wstęp do zabawy do białego rana. Ponadto oferujemy menu w 4 wariantach, w ramach których para młoda wybiera interesujące ją pozycje. Warto jednak podkreślić, że istnieje możliwość stworzenia indywidualnego menu zgodnego z gustami nowożeńców. Wegetariańskie menu weselne? Czemu nie! Menu uwzględniające alergie oraz nietolerancje pokarmowe? Żaden problem! Zrobimy wszystko, żeby ten dzień był dla Ciebie wyjątkowy i niezapomniany.

Poznaj opinie o naszej sali weselnej nieopodal Legnicy

Młode pary poszukujące idealnego miejsca na swoje przyjęcie weselne bardzo często zwracają uwagę na opinie o poszczególnych ofertach. Nie inaczej jest w przypadku sali Sobieska zlokalizowanej nieopodal Legnicy. I nic w tym dziwnego – w końcu to osoby korzystające z usług poszczególnych lokali najlepiej wiedzą, czy w tym miejscu warto organizować przyjecie, czy też nie.

Naszą najlepszą wizytówką są opinie zadowolonych z organizowanych przez nas wesel nowożeńców. Jesteśmy doceniani przede wszystkim za naszą otwartość i chęć sprostania potrzebom naszych gości, którzy są dla nas najważniejsi. Pyszne menu i bogata oferta są drogą do sukcesu. Nieustannie dążymy do poszerzania i udoskonalania naszej oferty, aby była ona możliwie jak najbardziej wszechstronna i prezentowała najwyższą jakość. Wesele marzeń nie musi być wyłącznie sloganem – dzięki nam może stać się ono rzeczywistością!