Catering na terenie Świdnicy nie tylko na imprezy okolicznościowe, lecz także z dostawą do pracy? Choć niektórym osobom trudno może być w to uwierzyć, to tego typu usługa funkcjonuje w mieście i cieszy się sporym zainteresowaniem! Świeże, pakowane codziennie posiłki dostarczane są klientom we wskazane lokalizacje o stałych porach, uzupełniając energię niezbędną w pracy. Postanowiliśmy zebrać wszystkie informacje na temat cateringu oferowanego w Świdnicy i stworzyć krótki artykuł. Sprawdź, o czym warto wiedzieć!

Spis treści
Czy to się opłaca?
Posiłki lubiane, bo domowe!
Co wchodzi w skład usługi?
Podczas imprez okolicznościowych
Dietetyczne posiłki
Kto może zamówić posiłki?
Zamawianie dań jest proste

Catering w Świdnicy. Czy to się opłaca?

Catering w Świdnicy nie kosztuje wiele, o czym przekonać się można na przykładzie tygodniowego jadłospisu proponowanego przez salę Sobieska. Cena jednego posiłku składającego się z zupy i dania drugiego oscyluje w granicach 16 złotych dziennie. Koszt ten obejmuje przygotowanie świeżej potrawy, jej zapakowanie i przetransportowanie do klienta. Jest to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla firm, które chcą zapewnić syte posiłki swoim pracownikom. Wygodnie zapakowane lunchboxy trzymać można w lodówce i podgrzewać w mikrofalówce.

Posiłki lubiane, bo domowe!

Podczas zamawiania usługi kucharze biorą pod uwagę specyfikę pracy, jaką wykonuje dana firma. Ma to bowiem duże znaczenie podczas planowania kaloryczności posiłków – ich zadaniem jest dostarczyć zatrudnionym energii koniecznej podczas wykonywanych przez nich obowiązków. Menu przygotowywane jest wyłącznie ze świeżych składników, z których tworzone są tradycyjne dania polskie. Dzienne wyżywienie przypadające na jedną osobę składa się z dwóch posiłków – zupy i dania drugiego. Kucharze przyrządzają takie posiłki, jak zupa krupnik, żurek, czy filet drobiowy z gotowanymi ziemniakami.

Obiadowe przystawki

Co obejmuje catering na terenie Świdnicy?

Catering na terenie Świdnicy obejmuje kompleksową obsługę klienta. Mowa nie tylko o przyrządzeniu świeżych posiłków, lecz także o ich dostarczeniu. Jak zostało wspomniane wcześniej, ustalona cena dziennego posiłku zawiera koszt dostawy, opakowania i sztućców. Dania pakowane są w sposób próżniowy, dzięki czemu można je przechowywać w lodówce i podgrzewać. Zamówione w ramach cateringu posiłki docierają pod wskazany adres gorące, stąd nadają się do spożycia bezpośrednio po dostawie.

W czasie imprez okolicznościowych

Warto, by osoby, które wcześniej nie miały pojęcia o funkcjonowaniu usługi cateringu na terenie miasta zdawały sobie sprawę z tego, że posiłki można zamawiać nie tylko w ramach codziennej dostawy. Sobieska obsługuje również eventy firmowe, czy imprezy okolicznościowe, na które przygotowywane są dania specjalne. Wówczas poza różnorodnym menu klienci uzyskują nieograniczony dostęp do napojów i bufetu kawowego. Posiłki przygotowywane są specjalnie na wybraną okazję, uwzględniając uwagi klientów.

Podobnie jak w przypadku dużych metropolii, również w Świdnicy zamówić można catering z dostawą do firmy. Atrakcyjna cena usługi obejmuje nie tylko przygotowanie posiłku, lecz także jego estetyczne zapakowanie oraz transport. Dania są przygotowywane codziennie, wyłącznie ze świeżych, regionalnych produktów. Poza codziennym cateringiem zainteresowane osoby mogą zdecydować się również na zamówienie specjalnego menu na imprezę okolicznościową bądź firmowy event. Tego typu usługi oferuje między innymi sala Sobieska, a o szczegółach przeczytać można na stronie internetowej.

Co warto wiedzieć o dietetycznym cateringu w Świdnicy?

Catering w Świdnicy nie musi być jedynie alternatywą dla domowych posiłków, przygotowywanych samodzielnie, lecz może być również wsparciem w walce o szczupłą sylwetkę. Oto najpopularniejsze fakty i mity na temat diety pudełkowej, którą zamówisz do domu.

Fakty

Czy to możliwe, żeby Twój posiłek przygotowywany był tego samego dnia, w którym jest do Ciebie dostarczany? Tak, dlatego możesz mieć pewność o jego świeżości. Jeśli zależy Ci na zdrowym odchudzaniu, to formuła dostaw cateringu pudełkowego proponowana przez Sobieską będzie dla Ciebie idealna. Prawdą jest także różnorodność diety. Lunchbox codziennie wypełniony jest innym posiłkiem – zupą i drugim daniem. Nie znudzisz swojego podniebienia i zgubisz zbędne kilogramy!

Mity

To nieprawda, że jedząc domowe jedzenie nie można schudnąć. W największej mierze utrata kilogramów zależy od odpowiedniej kaloryczności i zbilansowanej diety, która składa się z potrzebnych organizmowi mikroskładników. Mogą być to więc domowe obiady, o ile dba się o ich właściwe przygotowanie. W Sobieskiej posiłki pakowane są w pudełka o kaloryczności odpowiedniej dla zamawiającego – tak, by dać mu właściwą dawkę energii, lecz jednocześnie pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Dodatkowo świeże składniki, w tym warzywa i mięso, dostarczają organizmowi składników wspierających naturalną przemianę materii. Inny mit dotyczy kosztów jedzenia. Nieprawdą jest, że posiłki w pudełkach rujnują domowy budżet. Wręcz przeciwnie – są zdecydowanie tańsze, niż jedzenie zamawiane na mieście, czy firmowej stołówce, a do tego pomagają osiągnąć wymarzoną wagę.

Bufet z dowozem

Kto może zamówić catering w Świdnicy?

Catering w Świdnicy obejmuje szeroką ofertę dań, w efekcie czego posiłki zamówić może każdy. Kucharze i dostawcy Sobieskiej przygotowują m.in. obiady dla osób, które nie mają czasu na samodzielne gotowanie. Domowe dania przywożone do mieszkania lub pracy pozwalają zaoszczędzić czas, który w przeciwnym razie trzeba byłoby spędzić w kuchni. Catering mogą zamawiać także osoby na diecie – wówczas menu uwzględnia indywidualne zapotrzebowanie kaloryczne. Usługa Sobieskiej jest także dobrym rozwiązaniem dla firm. Pracownicy biurowi lub fizyczni mogą zyskać dodatkową motywację, dzięki posiłkom zamawianym przez szefa. Odpowiednie opakowanie dań pozwala, by te mogły być zjadane bezpośrednio przy biurku komputerowym, jak i na placu budowy! Naturalnie catering zamawiać można także na imprezy okolicznościowe, o czym pisaliśmy wcześniej. Obsługa imprez rodzinnych lub firmowych spędza z ramion organizatorów ciężar zadbania o odpowiednie zaplecze gastronomiczne dla gości.

Składanie zamówienia jest proste

Jak zamówić catering? W przypadku usługi zamawianej na terenie Świdnicy, wystarczy kontakt telefoniczny z obsługą Sobieskiej. Zostaniesz poproszony m.in. o wskazanie, czy interesuje Cię jednorazowa dostawa, a może cykliczny pakiet wyżywienia, podanie adresu dostawy, czy terminu realizacji usługi. W przypadku cateringu zamawianego na imprezę okolicznościową nasz pracownik spyta również o Twoje oczekiwania i poinformuje o szczegółach usługi. W trakcie rozmowy będziesz miał również szansę powiedzieć o szczególnych potrzebach dotyczących posiłków – nasi kucharze biorą bowiem pod uwagę, że część z zamawiających cierpieć może na alergie pokarmowe, co uwzględniane jest podczas przygotowywania posiłków.

Poza rozmową telefoniczną istnieje również możliwość zamówienia cateringu online za pośrednictwem poczty e-mail. Lokale położone w większych miastach mogą proponować również zamawianie jedzenia przez specjalne aplikacje internetowe, gdzie wybrać można dowolny posiłek, a następnie wskazać, dokąd powinien zostać dostarczony.

Podobnie jak w przypadku dużych metropolii, również w Świdnicy zamówić można catering z dostawą do firmy. Atrakcyjna cena usługi obejmuje nie tylko przygotowanie posiłku, lecz także jego estetyczne zapakowanie oraz transport. Dania są przygotowywane codziennie, wyłącznie ze świeżych, regionalnych produktów. Poza codziennym cateringiem zainteresowane osoby mogą zdecydować się również na zamówienie specjalnego menu na imprezę okolicznościową bądź firmowy event. Tego typu usługi oferuje między innymi sala Sobieska, a o szczegółach przeczytać można na stronie internetowej.