Catering dla firm w Świdnicy to propozycja Sobieskiej kierowana w stronę okolicznych przedsiębiorców. Jednostki z każdej branży mają okazję wykupić pakiet obiadów dla swoich pracowników, decydując się na dwudaniowe posiłki dowożone bez dodatkowych opłat. Cena 16 złotych brutto za obiad dla jednej osoby może przynieść wymierne korzyści. Jakie? Poznaj szczegóły usługi i zobacz, jakie warunki proponuje Sobieska.

Spis treści
Korzyści płynące z usługi
Jakie warunki proponuje Sobieska?

Skorzystaj z cateringu dla firm w Świdnicy i przygotuj się na spore korzyści

Catering dla firm w Świdnicy zamawiać można do biur i na place budowy. Odpowiednio przygotowane posiłki zjesz nawet wtedy, gdy nie masz dostępu do mikrofalówki, czy czystych sztućców. Obiady pakowane są w lunchboxy wraz z jednorazową łyżką, nożem i widelcem, dzięki czemu zjesz je w dowolnym miejscu. To jednak nie jedyny walor cateringu dla firm od Sobieskiej. Co jeszcze zyskujesz?

Oszczędność dla Twojej firmy

Pojedynczy obiad kosztuje 16 złotych brutto. To konkurencyjna cena, która przyniesie spore oszczędności Twojej firmie. W cenie masz dwa posiłki – zupę i drugie danie. Każdy z Twojego zespołu otrzymuje od nas próżniowo zapakowany lunchbox, który można przechowywać w lodówce. Jedzenie się nie zmarnuje – nawet jeśli nie możecie zjeść ciepłego posiłku prosto z dostawy, podgrzejecie go później w mikrofalówce. Do dań dodajemy tylko świeże składniki, a jeśli otrzymamy taką informację, to omijamy produkty wywołujące alergie pokarmowe. Nie podnosimy cen w trakcie współpracy i nie każemy Ci płacić dodatkowych opłat – możesz być o to spokojny.

Wyższe morale pracowników

Obiad „postawiony” przez szefa? Nie musimy Cię przekonywać o zaletach tej decyzji. Odpowiednio zmotywowany pracownik jest bardziej lojalny i poświęca się swoim zadaniom zawodowym, a to przekłada się na wyższą efektywność pracy w firmie. W Sobieskiej przykładamy uwagę do tego, co zaserwować Twojemu zespołowi. Dania kuchni polskiej pakowane są w porcje o odpowiedniej wielkości, tak by zaspokoić głód Twoich pracowników i zadbać o zbilansowaną dietę. Ustalamy to na podstawie charakteru działalności firmy – inną kaloryczność posiłków proponujemy przedsiębiorstwom z branży budowlanej, a inną pracownikom administracji.

Obiady dla pracowników w Świdnicy

Catering dla firm w Świdnicy od Sobieskiej. Poznaj naszą propozycję!

Catering dla firm do Świdnicy dowożony jest codziennie. Kierowcy Sobieskiej robią wszystko, aby posiłki dotarły na miejsce o ustalonych godzinach. Ciepły obiad trafia pod wyznaczony adres wraz z opakowaniem i kompletem sztućców. Proponowana cena cateringu zawiera w sobie wszystkie usługi towarzyszące. Płacąc 16 złotych brutto za posiłek otrzymujesz lunchbox, sztućce i transport gratis. Dbamy o zróżnicowany jadłospis. Bazujemy na przepisach kuchni polskiej, przygotowując m.in. zupy ogórkową, pomidorową, żurek, czy drugie dania w postaci klusek śląskich i pieczeni. Dajemy Ci także możliwość wynajęcia obsługi cateringowej na wydarzenie specjalne. Niezależnie od tego, czy planujesz organizację eventu branżowego, a może chcesz zrobić przyjęcie dla pracowników, jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Wypróbuj catering i zamów go do swojej firmy – oferta Sobieskiej jest elastyczna, dlatego możesz z niej zrezygnować w dowolnym momencie. Bez względu na to, czy wraz ze współpracownikami wykonujecie zadania biurowe, a może działacie z dala od zaplecza socjalnego, nasze posiłki uda Wam się zjeść w każdych warunkach.