Sala weselna w okolicy Chojnowa sprawi, że zaproszeni goście na długo nie zapomną magii Twojego przyjęcia ślubnego. Sobieska oferuje kompleksową pomoc w przygotowaniu wesela – od udostępnienia przestronnej sali bankietowej, aż do przygotowania specjalnego menu i dekoracji. Wiemy, jak ważny dzień możemy dzielić z Nowożeńcami, dlatego świadczymy nasze usługi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Dowiedz się o nas więcej!

Spis treści
Poznajmy się
Przyjęcie w naszej sali
Sprawdź specjalne oferty
Zorganizuj również poprawiny

Sobieska, czyli elegancka sala weselna w okolicy Chojnowa

Sala weselna w okolicy Chojnowa przeniesie Młodą Parę i zaproszonych gości z dala od miejskiego zgiełku i szumu. Na miejscu czeka blisko 50 miejsc parkingowych, a przede wszystkim przestronna sala bankietowa, mieszcząca nawet do 160 osób. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić podczas najważniejszego dnia w Twoim życiu!

Niezapomniane wesele

Klimatyzowana sala weselna jest w stanie przyjąć nawet 160 gości. Młoda Para może skorzystać z jednej z opcji przygotowywanego u nas menu, a także apartamentów noclegowych dla siebie i zaproszonych gości. Zajmujemy się dekoracją stołów, przygotowaniem kącików dla dzieci oraz profesjonalną obsługą gości. Nowożeńcy zostają przez nas powitani chlebem i solą na czerwonym dywanie – staramy się jak najlepiej uprzyjemnić Wam ten dzień!

Wynajem auta, a może obsługa fotografa? Specjalne oferty

Młoda Para ma możliwość skorzystania z szeregu usług dodatkowych, jakie im proponujemy. Sobieska współpracuje bowiem z fotografem, kamerzystą i orkiestrą, które na prośbę Nowożeńców mogą towarzyszyć im podczas ślubu i wesela za dodatkowym rabatem. Ponadto organizując przyjęcie na co najmniej 100 osób z menu w wariancie drugim, otrzymacie od nas specjalny prezent w postaci luksusowej limuzyny, która zawiezie Was pod kościół i salę weselną!

U nas zorganizujesz również poprawiny

Zgodnie z tradycją po niezapomnianym weselu czas na poprawiny – te również odbyć się mogą w Sali Sobieskiej. Specjalna oferta obejmuje śniadanie, a także obiad przy akompaniamencie muzyki. Goście do woli korzystać mogą ze śniadania w formie bufetu szwedzkiego, a także ciepłych napojów, soków i nie tylko.

Para młoda

Dlaczego sala weselna w okolicy Chojnowa będzie dobrym wyborem?

Sala weselna w okolicy Chojnowa to dobry wybór ze względu na atrakcyjną okolicę, proponowane usługi dodatkowe oraz specjalne ceny za obsługę gości. Poza udostępnieniem przestrzeni do przyjęcia Nowożeńcy mogą skorzystać z dedykowanego im apartamentu, czy letniego patio. Proponujemy zorganizowanie wesela w naszym obiekcie już od 129 złotych za osobę z dekoracjami i cateringiem. Przygotowaliśmy specjalne zniżki na obsługę dzieci, a w razie potrzeb Nowożeńcy mogą skorzystać z obsługi fotografa, czy zakupu alkoholu na przyjęcie. Staramy się uczestniczyć w organizacji wesela już od pierwszych dni po zgłoszeniu się do nas Młodej Pary, dlatego gwarantujemy, że nasza sala bankietowa jest perfekcyjnie przygotowana na ten wielki dzień!

Niezapomniane wesele warto zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem, by mieć pewność, że uroczystość dopięta jest na ostatni guzik. Współpracując z Salą Sobieską możesz mieć pewność, że część obowiązków spadnie z Twojej głowy prosto na nasze barki – postaramy się spełnić każdą z Twoich próśb, dbając o perfekcyjne przyjęcie. Skontaktuj się z nami, a z chęcią opowiemy Ci o naszym obiekcie i umówimy na spotkanie!