Noclegi w okolicy Chojnowa są według Ciebie problematyczne do zarezerwowania? Nie z Sobieską, gdzie komfortowe apartamenty w uroczej okolicy zabukujesz łatwo i szybko. Położony zaledwie 20 kilometrów od Legnicy obiekt oferuje pełne wyposażenie pokojów, dostęp do prywatnych łazienek oraz recepcję, która zadba o jak najwyższy poziom Twojej wygody. Sprawdź, co czeka na Ciebie w Sobieskiej i zarezerwuj swój pobyt już teraz!

Spis treści
Co musisz wiedzieć o naszym obiekcie?
Wyposażenie apartamentów
Ważne informacje dla gości
Jak dojechać do Sobieskiej?
Przenocuj po przyjęciu

Szukasz noclegu w okolicy Chojnowa? Poznaj nasz obiekt

Noclegi w okolicy Chojnowa nie muszą kojarzyć się z drogim przedsięwzięciem, o co dbamy w Sobieskiej. Apartamenty wewnątrz naszego obiektu są przystosowane do przyjmowania gości nawet na kilka dób, przez co nie musisz obawiać się o swoją wygodę. Dowiedz się o nas więcej!

Wyposażenie apartamentów

Każda z osób zatrzymujących się w naszych apartamentach ma dostęp do telewizji oraz prywatnej łazienki z suszarką do włosów. Dodatkowo dostępny jest panel do sterowania klimatyzacją oraz bezprzewodowy Internet, z którym goście mogą się połączyć bez dodatkowych opłat. W razie potrzeb obsługa udostępnia również żelazko i deskę do prasowania. Apartamenty urządzone są w nowoczesnym stylu dla jak największego komfortu gości.

Ważne informacje dla naszych gości

Pokoje w Sobieskiej zarezerwować można telefonicznie lub za pośrednictwem specjalnego formularza online. Poza noclegiem gościom oferowany jest również monitorowany parking, za który nie trzeba dodatkowo płacić. W trosce o czystość pokojów oddawanych do dyspozycji odwiedzającym doba hotelowa trwa od 14:00 do 12:00. W razie pytań zachęcamy do kontaktu!

Jak dojechać do Sobieskiej?

Sobieska znajduje się w Jaworze na ul. Rzeckiego 10. Dotrzeć do nas można drogą ekspresową S3, która przebiega w bezpośredniej okolicy obiektu, a także drogami wojewódzkimi i powiatowymi. Apartamenty w Sobieskiej wybrać można przy okazji odwiedzin w Chojnowie, Legnicy czy Jeleniej Górze – serdecznie zapraszamy.

Łazienka w apartamencie

Noclegi w okolicy Chojnowa również podczas ważnych uroczystości

Noclegi w okolicy Chojnowa rezerwować można również na czas trwania uroczystości. Zwłaszcza, że podstawową działalnością Sobieskiej jest udostępnianie sali bankietowej na czas trwania wesel, komunii, czy innych uroczystości. Jest ona w stanie zmieścić nawet 160 osób, wśród eleganckiego wystroju i z profesjonalną obsługą. Specjalizujemy się zwłaszcza w organizacji wesel -przygotowujemy specjalne menu dla gości, wyjątkowe dekoracje stołów i tradycyjne powitanie chlebem i solą. Nowożeńcy mogą skorzystać również ze niezwykłego prezentu od Sobieskiej – przy rezerwacji 2 wariantu naszego menu dla co najmniej 100 gości bez dodatkowych opłat wypożyczymy im limuzynę, która zawiezie ich do ślubu. Więcej na temat rezerwacji sali bankietowej piszemy na naszej stronie internetowej.

Jeśli więc interesuje Cię wynajem pokoju w okolicy Chojnowa. Koniecznie skontaktuj się z Sobieską! Obiekt położony w pobliżu trasy S3, zaledwie 20km od Legnicy pozwoli Ci się odprężyć i odpocząć po wyczerpującym dniu. Zachęcamy również do sprawdzania naszej oferty dotyczącej organizacji imprez okolicznościowych, ponieważ poza przestronną salą bankietową jesteśmy w stanie przygotować również catering i dekoracje. Zapraszamy!