Catering w Złotoryi dowożony codziennie z odległej ponad 20 kilometrów kuchni? Taką ofertę proponują kucharze Sobieskiej z Jaworu. Ciepłe posiłki przygotowywane są codziennie, a ich dostawa wliczona jest w cenę obsługi. Zdecydowaliśmy się stworzyć krótki artykuł o tym, jak wygląda współpraca z Sobieską w obszarze cateringu. Przekonaj się sam, co obejmuje przykładowe menu tygodniowe, a także komu dedykowana jest oferta!

Spis treści
Bezpośrednia dostawa
Nasze menu
Duże wydarzenia
Dla kogo?
Dlaczego warto?

Catering w Złotoryi od kucharzy z restauracji Sobieska

Catering w Złotoryi nie musi kosztować fortuny. Zwłaszcza, jeśli ten codziennie dowożony jest z oddalonego o około 20 kilometrów Jawora. Sobieska proponuje zainteresowanym codzienne dostawy świeżych posiłków, przygotowywanych z regionalnych składników. Możliwe jest także zamówienie specjalnego menu na event firmowy czy spotkanie rodzinne. Co z ceną? Codzienny zestaw obiadowy, obejmujący danie główne oraz zupę to koszt około 16 złotych brutto. Trzeba wiedzieć, że kwota ta obejmuje nie tylko specjalne opakowania próżniowe i sztućce, lecz także transport posiłków w wybrane miejsce!

Sałatka z jajkiem

Jakie menu proponowane jest w ramach cateringu?

Najważniejsze pytanie dotyczy jednak dań przygotowywanych w ramach codziennego cateringu. Kucharze Sobieskiej korzystający ze świeżych produktów proponują zamawiającym menu oparte na domowych daniach, dobrze znanych każdemu. Wśród codziennych obiadów znaleźć można zupę ogórkową, pieczony schab z surówką, czy placek po węgiersku. W przypadku wydarzeń firmowych i rodzinnych karta posiłków obejmuje także przystawki, owoce, czy napoje. Warto wiedzieć, że kucharze Sobieskiej mają doświadczenie w obsłudze nawet kilkuset gości podczas organizowanych w obiekcie wesel. Są więc w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom kulinarnym.

Duże wydarzenia z cateringiem w Złotoryi

Catering w Złotoryi zamówić można także na obsługę wydarzeń specjalnych. Sobieska od lat jest towarzyszem szczególnych imprez rodzinnych, takich jak wesela, chrzciny czy komunie. Potrawy przygotowywane na te okazje nie tylko dobrze smakują, ale także świetnie wyglądają. Kucharze starają się bowiem połączyć tradycyjny smak potraw z ich wykwintnym wyglądem, aby zachwycić zaproszonych gości. Na wydarzenia specjalne przygotowywane jest menu okolicznościowe. Catering tworzony jest w oparciu o dania wybrane przez organizatora. Mogą być to zarówno potrawy mięsne, jak i dodatki, surówki czy przystawki. Jesteśmy w stanie także przygotować ciasta, alkohol, napoje, a nawet tradycyjny stół z wędlinami.

Jak zamówić obsługę wydarzenia od Sobieskiej?

Największe wydarzenia rodzinne oraz imprezy integracyjne organizowane są bezpośrednio w sali należącej do Sobieskiej. Ułatwia to kucharzom podawanie przystawek i ciepłych dań dla nawet 150 osób jednocześnie. Chcąc zamówić catering na swoje wydarzenie, prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym personelem. Postaramy się wspólnie dobrać odpowiednią datę imprezy oraz ustalić poszczególne pozycje menu. W zależności od charakteru eventu, do wyboru jest kilka jadłospisów okolicznościowych, opracowanych przez naszych kucharzy. Można wybrać interesujący pakiet oraz decydować o poszczególnych pozycjach podawanych gościom. Cena za obiad i przystawki dla jednej osoby różni się, w zależności od wybranego jadłospisu oraz terminu organizacji imprezy. Jesteśmy otwarci na propozycje zamawiających, dlatego z chęcią umówimy się na spotkanie w celu omówienia szczegółów. Chcemy bowiem zagwarantować niezawodną obsługę wydarzenia organizowanego we współpracy z Sobieską.

Kto może zamówić catering do Złotoryi?

Catering do Złotoryi dowożony jest codziennie. Posiłki opuszczają kuchnię w Jaworze ciepłe, aby można było od razu przystąpić do ich spożycia. Nie oznacza to jednak, że dań nie można przechować na później. Dzięki szczelnemu zamknięciu zarówno pierwsze, jak i drugie dania można swobodnie podgrzewać w mikrofalówce i przechowywać w lodówce. Posiłki umieszczane są bowiem w specjalnych opakowaniach z próżniowym zamknięciem. To z kolei pozwala, aby catering z Sobieskiej zamawiały zróżnicowane grupy osób. Z kim współpracują kucharze z Jawora?

Firmy budowlane i biura

Na co dzień współpracujemy z przedstawicielami różnych firm i klientami indywidualnymi. Posiłki z Sobieskiej dowożone są do pracowników firm budowlanych oraz osób pracujących w biurach. Za każdym razem kucharze uwzględniają zapotrzebowanie kaloryczne zamawiających, przez co dania są syte i dostarczają energii niezbędnej do dalszej pracy. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby do tego grona dołączyły także osoby mieszkające i pracujące na terenie Złotoryi.

Nakładanie sałatki na talerz

Czy warto skorzystać z cateringu w Złotoryi?

Catering w Złotoryi może znacząco ułatwić życie osobom pracującym. Nie zawsze znajdują one bowiem czas na gotowanie, a regularne posiłki zastępowane są w ich wypadku przez wysokokaloryczne przekąski. Z obiadami od Sobieskiej nie ma tego problemu. Można je zjeść bezpośrednio przy biurku w pracy albo zabrać ze sobą do domu. Wygodne opakowania do pierwszego i drugiego dania można chować do lodówki i odgrzewać, a po wszystkim wystarczy je wyrzucić. To duża oszczędność czasu! Co z tymi, którzy starają się dbać o figurę? Catering może uwzględniać ich zapotrzebowanie kaloryczne, tak aby obiady wspomagały zrzucanie zbędnych kilogramów. Pyszne, domowe obiady mogą być więc gruntem diety i sekretem szczupłej sylwetki!

Rozwiej swoje wątpliwości

Nadal wahasz się przed spróbowaniem cateringu w Złotoryi? Pozwól, że pomożemy Ci przezwyciężyć wątpliwości. Jedną z zalet obiadów na wynos jest ich cena. Za dwa posiłki dziennie płacisz tylko 16 zł i nie musisz dodatkowo wydawać pieniędzy na ich dowóz. Ty wybierasz miejsce, a my dostarczamy obiady o stałej porze. Z cateringiem nie musisz też planować posiłków, przygotowywać list zakupów i spędzać czasu w kuchni. Nasi kucharze robią to za Ciebie. Koniec także z nieregularnym jedzeniem i fast foodami – od teraz możesz jeść zdrowe obiady o stałych porach. Twoje obawy mogą dotyczyć również tego, że jedzenie nie będzie Ci smakować. Chcemy jednak zapewnić, że przykładamy dużą wagę do doboru produktów, a kucharze gotują według tradycyjnych, polskich przepisów. Na Twój talerz zawsze trafia więc dobrze znany, domowy obiad, który ucieszy żołądek. Jeśli nie będziesz w stanie zjeść całej porcji na raz wystarczy, że spakujesz ją w lunchboxa i schowasz do lodówki na później. Nie będziesz żałować, że korzystasz z cateringu od Sobieskiej!

Nie tylko w dużych miastach znaleźć można ofertę cateringu. Codzienne dostawy ciepłych posiłków gwarantują także takie obiekty, jak Sala Sobieska z Jawora. Profesjonalni kucharze zajmują się bieżącym przygotowywaniem dań, z kolei dostawcy dbają o ich terminowe doręczenie do lokalizacji wskazanej przez klienta. Również osoby mieszkające i pracujące w Złotoryi skorzystać mogą z cateringu dopasowanego zarówno do ich podniebienia, jak i zapotrzebowania kalorycznego!