Catering w Wałbrzychu kosztuje fortunę? Jedzenie dociera pod drzwi zimne, a w dodatku codzienne posiłki wyglądają tak samo? To mity, które postaramy się obalić w przygotowanym artykule. Wspólnie z kucharzami Sobieskiej zdecydowaliśmy się przybliżyć mieszkańcom Wałbrzycha i okolic prawdziwe oblicze jedzenia, które mogą zamówić dla siebie lub swoich pracowników. Zobacz, jak naprawdę wyglądać może usługa cateringu docierającego do klientów codziennie na przykładzie oferty Sobieskiej!

Spis treści
Fakty na temat cateringu
Mity o jedzeniu na dowóz
Czy warto zamówić jedzenie w Wałbrzychu?

Fakt: catering w Wałbrzychu zamówisz pod wskazany adres

Catering w Wałbrzychu może zostać dowieziony pod same drzwi osoby, która zdecydowała się na usługę. Codziennie przygotowywane dania są pakowane w szczelne pudełka, a następnie dostarczane wraz ze sztućcami na adres podany przez klienta. To prawda, że obsługa Sobieskiej zajmuje się dowozem posiłków także do Wałbrzycha, a za ich przetransportowanie nie trzeba dodatkowo płacić. Wyliczona kwota za obiad obejmuje bowiem nie tylko jego przygotowanie i zapakowanie, ale także cenę dowozu.

Fakt: usługą może być zarówno codzienny dowóz posiłków, jak i przygotowanie dań na specjalne okazje

Oferta cateringu jest na tyle szeroka, aby klienci mogli korzystać zarówno z codziennych dostaw posiłków, jak i menu przygotowywanego na specjalne okazje. Sobieska obsługuje głównie firmy, które chcą zapewnić swoim pracownikom sycące obiady, jednak po umówieniu z klientem kucharze są w stanie przyrządzić także potrawy na biznesowe eventy czy rodzinne spotkania. Wszystko to ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników, pochodzących od regionalnych dostawców. Codzienne obiady przypominają te, które gotowane są w domach, z kolei menu na eventy i wydarzenia rodzinne to smaczne posiłki serwowane z naturalnymi dekoracjami pobudzającymi apetyt.

Zdrowy szaszłyk

Fakt: posiłki powstają codziennie, dlatego w czasie dostawy są jeszcze ciepłe

Catering pudełkowy błędnie mylony jest z zimnymi przekąskami w opakowaniach, które kupić można w popularnych marketach. Pakowane próżniowo obiady z Sobieskiej to jednak nie to samo, co trzymane w sklepowych lodówkach jedzenie! To pełnowartościowe posiłki, które jeszcze ciepłe docierają pod adres zamówienia. W Sobieskiej codziennie powstają domowe obiady, które następnie pakowane są w higieniczne pudełka. Te po przekazaniu do rąk zamawiającego są jeszcze ciepłe, a więc nadają się bezpośrednio do spożycia. Oczywiście po ostudzeniu mogą trafić do lodówki, a następnie być podgrzane w mikrofalówce. Cateringu w Wałbrzychu nie należy więc mylić z przekąskami z marketów, a traktować jak pełnowartościowe obiady, którymi są w rzeczywistości!

Mity na temat cateringu dowożonego do Wałbrzycha

Nieprawdą jest, że ostudzony obiad z Sobieskiej nie nadaje się do odgrzania! Posiłki dostarczane w ramach cateringu do Wałbrzycha przechowywane są w zamkniętych próżniowo pudełkach. To zapewnia, że na dłużej pozostają one świeże i ciepłe. Jeśli jednak z różnych przyczyn osoba zamawiająca posiłek nie może go zjeść od razu po dostarczeniu, to ma możliwość odłożenia go do lodówki, a następnie przygrzania w mikrofalówce. Higieniczne lunchboxy nie zajmują dużo miejsca, a ich zamykanie jest bardzo proste. Wspólnie z dostarczanymi sztućcami odporne są na wysokie temperatury, zapewniając estetyczne podanie obiadu.

Mit: tygodniowe menu jest jednorodne, a sama usługa dużo kosztuje

Wbrew panującej opinii jadłospis proponowany osobom zainteresowanym cateringiem nie jest jednorodny. Dania przygotowywane są według rozmaitych przepisów kucharzy, którzy codziennie przyrządzają dwudaniowe obiady dla klientów. W menu znaleźć można domowe zupy (ogórkowa, żurek), czy dobrze znane drugie dania (kluski śląskie, panierowany filet z kurczaka z ziemniakami). Cena jednej porcji, która dostosowana jest do zapotrzebowania kalorycznego danej osoby, to jedynie 16 złotych brutto. Obejmuje ona przyrządzenie posiłku, jego zapakowanie wraz ze sztućcami oraz dowóz we wskazane miejsce – bez dodatkowych opłat.

Mit: dietą pudełkową „nie można się najeść”

Wielu sądzi, że niewielka cena dostaw za dwudaniowy posiłek oznacza ustępstwa w formie wielkości dań. To jednak nieprawda, że korzystanie z cateringu oznacza doskwierający głód, bo porcje zapakowane w pudełka są małe! Wręcz przeciwnie, ich ilość opracowana jest w oparciu o zapotrzebowanie kaloryczne zamawiającego. Kucharze z Sobieskiej biorą pod uwagę wiele czynników podczas pakowania obiadów. To nie tylko rodzaj pracy wykonywanej przez daną osobę, ale także jej indywidualne preferencje w zakresie zamówionej porcji posiłku. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować, że przywożone do Wałbrzycha obiady z pewnością wypełnią Twój brzuch i nie pozwolą na odczuwanie głodu!

Elegancki catering

Czy warto zamawiać w ramach catering na terenie Wałbrzycha?

Catering w Wałbrzychu zamówić może każdy, komu zależy na wygodnych dostawach jedzenia do pracy lub na specjalne okazje. Nasi doświadczeni kucharze od lat zajmują się gotowaniem, dlatego selekcja najlepszych składników do posiłków jest dla nich priorytetem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko pożywność, ale także dopracowany smak naszych posiłków. Zobacz, dlaczego jeszcze warto zamawiać catering do Wałbrzycha!

Menu tygodniowe bez powtarzających się dań

Samodzielne zastanawianie się nad jadłospisem i przygotowywanie codziennie innych posiłków może być czasochłonne. Nie trzeba jednak tego robić, jeśli menu opracowuje ktoś inny. Nasi kucharze starają się, by catering był różnorodny, a dostarczane w tygodniu posiłki się nie powtarzały. Zupa i drugie danie złożone są ze świeżych składników, które w Sobieskiej pozyskujemy od lokalnych dostawców. Ty nie martwisz się o zróżnicowaną dietę, a my zajmujemy się dostawą różnorodnych posiłków pod wskazany adres!

Po pracy nie musisz gotować!

Znasz to uczucie, gdy po pracy marzysz jedynie o kąpieli i leżeniu w łóżku, a nie o staniu nad kuchenką? Dzięki obiadom jedzonym w pracy nie będzie to dłużej Twoim problemem! Jako Sobieska współpracujemy z kilkoma firmami z okolicy – to między innymi Wezi-Tec, Kuźnia Jawor, czy GKelektro. Pracownicy tych firm codziennie otrzymują od nas sycące obiady, które zdejmują z ich barków konieczność gotowania w domu – jeśli nie zjedzą swojego posiłku w pracy, zabierają go ze sobą w szczelnie zapakowanym pudełku! Catering pracowniczy to także mniejsza pokusa kosztownego jedzenia na mieście.

Jedz wszystko, co trafiło na Twój talerz bez zastanowienia

Dużym plusem korzystania z cateringu jest także wyższa jakość diety. Odtąd to profesjonalni kucharze troszczą się o to, co trafia na Twój talerz. Nie musisz samodzielnie sprawdzać kaloryczności posiłków, czy martwić się o ich wartości odżywcze. Zespół Sobieskiej zadba, żeby pudełka z jedzeniem dopasowane były do Twojego zapotrzebowania kalorycznego, tak byś czuł się syty i pełen energii. Koniec ze zgagą, uczuciem ciężkości, czy wzdęciami – czas na pełnowartościową dietę złożoną z domowych obiadów!

Osoby zainteresowane cateringiem na terenie Wałbrzycha korzystać mogą z nieodpłatnych dostaw jedzenia pod same drzwi. Nie muszą obawiać się o to, że posiłki dostarczane w pudełkach będą jednorodne, a dodatkowo nie będzie można ich przechowywać na później. Kucharze Sobieskiej starają się świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie i to za około 16 złotych dziennie.