Catering w Świebodzicach cieszy się coraz większą popularnością. Osoby prywatne oraz firmy potrzebujące zaplecza gastronomicznego doceniają wygodę, jaką zapewniają im codzienne posiłki przygotowywane przez doświadczonych kucharzy. W Świebodzicach skorzystać można zarówno z obsługi cateringowej imprez, jak i codziennych dostaw posiłków w szczelnie zapakowanych lunchboxach. Kompleksowa obsługa nie oznacza jednocześnie, że zapłacić trzeba będzie za nią krocie. Przeczytaj więcej na ten temat!

Spis treści
Jedzenie z dowozem
Ile to kosztuje?

Catering w Świebodzicach z dowozem pod drzwi

Catering w Świebodzicach możesz zamówić z restauracji Sobieska, gdzie specjalizujemy się w domowej kuchni polskiej, a gorące, dwudaniowe obiady dowozimy pod wskazany adres. Dzięki temu, że posiłki dostarczane są do Ciebie o regularnych porach możesz swobodnie zaplanować swój dzień, jedząc posiłki o stałych godzinach. Kto może zamówić jedzenie? W Świebodzicach z usług firm cateringowych nie korzystają wyłącznie osoby prywatne, lecz także firmy chcące zagwarantować swoim pracownikom obiady dopasowane do ich zapotrzebowania kalorycznego. Zarówno osoby pracujące fizycznie, jak i przy komputerze otrzymują posiłki pozwalające zregenerować siły niezbędne do efektywnej pracy.

Lokalnie i z najwyższą troską o dobry smak

Pakowane próżniowo lunchboxy pozwalają posiłkom na dłużej zachować świeżość. Dania przygotowywane z regionalnych składników umieszczane są w pudełkach bez ostygnięcia. To z kolei pozwala, aby po dostarczeniu obiad nadawał się bezpośrednio do spożycia. Wielofunkcyjne opakowania pozwalają także, aby posiłek po dostarczeniu umieścić w lodówce, a następnie w razie potrzeby odgrzać go w kuchence mikrofalowej! Lunchboxy przystosowane są do kontaktu z żywnością, dlatego nie należy spodziewać się ich uszkodzenia w wyniku podgrzewania czy chłodzenia posiłków. Dla większej wygody catering dostarczany jest do klienta z kompletem sztućców. To oznacza, że można go jeść zarówno w biurze z dostępem do pomieszczenia socjalnego, jak i poza nim – na przykład na placu budowy!

sałatka z figą

Catering w Świebodzicach przygotowywany z produktów, które znasz

Catering w Świebodzicach przygotowujemy z dobrze znanych Ci produktów. Stawiamy na tradycyjne, polskie menu, dlatego na Twoim talerzu nie zabraknie wieprzowiny, drobiu, ziemniaków czy świeżych warzyw. Dieta pudełkowa z Sobieskiej odbiega od wyobrażeń na temat posiłków podawanych w lunchboxach. Nie są to małe porcje, po zjedzeniu których nadal będziesz głodny. To za każdym razem pełnowartościowe dania, dające energię niezbędną do pracy. W tym miejscu warto podkreślić, że nasi kucharze ściśle współpracują z lokalnymi dostawcami. To właśnie im zawdzięczamy świeże produkty, jakie dodawać możemy do swoich potraw. Odpowiednia mieszanka przypraw, mięs i warzyw podana w praktycznym lunchboxie to przepis na udany obiad, o czym możesz się przekonać sam! Jedzenie dowozimy od poniedziałku do piątku w miejsce, jakie nam wskażesz.

Co, jeśli jesteś uczulony na określone składniki posiłków?

Rozumiemy jednocześnie, że część z osób zmawiających obiady w Sobieskiej cierpieć może na alergie pokarmowe i nietolerancję poszczególnych składników posiłków. Wówczas z dużym zrozumieniem podchodzimy do kwestii obsługi, starając się poznać wymagania diety danej osoby.

Co zrobić, jeśli jesteś uczulony na wybrane produkty spożywcze? Najlepiej, żebyś skontaktował się z nami osobiście. Twoją sprawę przekażemy jednemu z naszych kucharzy, który ustali z Tobą, jakich składników w diecie unikać, aby dostarczyć Ci pełnowartościowy, sycący i bezpieczny dla Ciebie posiłek. Do tego typu spraw podchodzimy w sposób całkowicie indywidualny, stąd zachęcamy do kontaktu osobistego. W Sobieskiej chcemy przygotowywać posiłki dla wszystkich, dlatego mamy nadzieję, że uda nam się przyrządzić coś specjalnego także dla Ciebie!

Catering w Świebodzicach także dla osób pracujących fizycznie

Catering w Świebodzicach jest propozycją m.in. dla tych osób, które na co dzień nie mają czasu na samodzielne gotowanie ze względu na pracę lub inne obowiązki. Chcąc ich odciążyć, oferujemy przygotowanie, zapakowanie i dostarczenie ciepłego obiadu dokładnie pod wskazany adres. Wyróżnia nas dopasowywanie kaloryczności posiłków do rodzaju pracy wykonywanej przez odbiorcę cateringu. To właśnie dlatego z zamawiania obiadów w Sobieskiej tak chętnie korzystają pracownicy wykonujący zadania fizyczne. Odpowiednia porcja dań, do tego praktyczne opakowanie oraz dołączone do zestawu sztućce pozwalają na pożywienie się bez względu na okoliczności – nawet z daleka od biurka. Co jednak najważniejsze, dwudaniowy obiad eliminuje uczucie głodu na cały dzień. Wszystko za sprawą naszych kucharzy, specjalizujących się w dobieraniu wielkości porcji.

Jak ustalamy kaloryczność posiłków?

Jeszcze przed przystąpieniem do obsługi określonej osoby staramy się poznać jej styl życia. Żywienie ludzi wykonujących prace biurowe powinno bowiem wyglądać zupełnie inaczej, niż dieta dla osób pracujących fizycznie. Dzieje się tak, ponieważ nasz organizm zużywa różne pokłady energii. Ta produkowana jest z kalorii dostarczanych do ciała wraz z jedzeniem – tu wkraczają kucharze Sobieskiej. Znając charakter pracy i zapotrzebowanie kaloryczne danej osoby, przygotowują oni odpowiednią porcję obiadu. Dwudaniowy posiłek sprawić ma zarówno, że uczucie głodu zniknie, jak i dodać ma energii do dalszej pracy. To dzięki starannemu dopasowaniu menu do zapotrzebowania kalorycznego każdej osoby jesteśmy w stanie zapewnić Cię, że najesz się obiadami z Sobieskiej, nawet jeśli wykonujesz ciężką pracę fizyczną. Do tego swój posiłek będziesz w stanie zjeść z dala od zaplecza socjalnego, bo niezbędne do jedzenia sztućce dostarczymy Ci wraz z obiadem.

Lunch na dowóz

Ile zapłacić trzeba za catering w Świebodzicach?

Catering w Świebodzicach nie kosztuje wiele. Dwudaniowy obiad otrzymasz już za 16 zł brutto. Cena obejmuje koszty przygotowania posiłku, jego zapakowania oraz dostarczenia w estetycznym lunchboxie wraz ze sztućcami. Menu przygotowywane na wydarzenia specjalne wyceniane jest indywidualnie w oparciu o liczbę osób biorących udział w evencie oraz z uwzględnieniem specjalnych próśb w stosunku do jadłospisu. Składniki, z których powstają obiady oraz catering na wydarzenia specjalne, pochodzą od regionalnych dostawców, dzięki czemu możemy kontrolować ich świeżość i jakość. W Sobieskiej stawiamy na tradycyjną kuchnię polską, dlatego w jadłospisie każdy znajdzie coś dla siebie. Jak wygląda przykładowe menu tygodniowe?

Różnorodne posiłki, urozmaicona dieta

Dwudaniowe obiady przygotowywane w naszej restauracji to m.in. dobrze znane zupy (pomidorowa, krupnik, żurek), drugie dania (kluski śląskie, gotowane ziemniaki, placek po węgiersku) oraz dodatki (surówki). Wielkość porcji zawsze dostosowana jest do Twoich potrzeb kalorycznych – ustalamy je na podstawie informacji uzyskanych przy składaniu zamówienia. Posiłki uwzględniają przede wszystkim rodzaj wykonywanej pracy, co pozwala abyś wraz ze swoimi pracownikami otrzymywał sycące obiady, dające energię na resztę dnia. Staramy się, aby tygodniowe menu było różnorodne, a kuchnia z Sobieskiej stroniła od nudy. Na naszej stronie internetowej znajdziesz przykładowy jadłospis tygodniowy. Dołącz do grona osób, które już dziś korzystają z oferty cateringu w Świebodzicach!