Catering w Strzegomiu stanowi usługę, o istnieniu której nie wiedzą wszyscy. Tymczasem wiele z okolicznych firm i klientów prywatnych korzysta z zamawiania ciepłych posiłków bezpośrednio pod drzwi biura, pozwalając sobie na wygodę w natłoku codziennych obowiązków. Dania z regionalnych składników pakowane są w estetyczne pudełka, a następnie dowożone pod dowolny adres w Strzegomiu. Jak dołączyć do grona osób korzystających z tej usługi? Ile zapłacić trzeba za codzienne menu i czy catering zamówić można także na specjalne okazje? Sprawdź!

Spis treści
Jak zamówić?
Tanie posiłki z dowozem
Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić catering w Strzegomiu?

Catering w Strzegomiu rozpowszechniony został dzięki usłudze proponowanej przez zespół sali Sobieska z Jawora. Kucharze z dużym doświadczeniem w obsłudze wydarzeń rodzinnych i firmowych świetnie radzą sobie w przygotowywaniu codziennych posiłków dla klientów pochodzących m.in. z Jawora, Strzegomia i okolic. Jak zamówić usługę dla siebie? Wystarczy się z nami skontaktować za pomocą formularza kontaktowego, adresu e-mail lub numeru telefonu podanego na stronie internetowej. Po uzyskaniu niezbędnych informacji będzie mogli ustalić, co możemy dla Ciebie zrobić. Warto bowiem wiedzieć, że catering na terenie Strzegomia obejmować może nie tylko codzienne posiłki dostarczane bezpośrednio spod czujnego oka kucharzy.

Menu także na okazje specjalne

Poza standardową ofertą, w skład której wchodzą domowe dania kuchni polskiej, catering obejmować może obsługę wydarzeń specjalnych. Mowa m.in. o eventach firmowych czy spotkaniach branżowych, gdzie niezbędne jest zapewnienie zaplecza gastronomicznego. Codzienny jadłospis dla osób ze Strzegomia oraz okolic bazuje na dobrze znanych daniach kuchni polskiej. Otrzymujesz pod swoje drzwi tradycyjne zupy (np. ogórkowa, pomidorowa) oraz drugie dania (np. kluski śląskie, pieczony karczek z sosem, filet drobiowy). Odpowiednio przygotowane menu dowożone jest przez obsługę bezpośrednio na miejsce zlecenia. Posiłki można podawać zaraz po dostawie bądź przechowywać w lodówce, a następnie podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Pięknie podane jedzenie

Catering w Strzegomiu nie kosztuje wiele

Catering w Strzegomiu zamówić można bez szkody dla portfela. W przypadku posiłków od zespołu Sobieskiej dzienny koszt wynosi 16 zł brutto. W cenie zyskujesz dwudaniowy obiad zapakowany próżniowo w estetyczne lunchboxy ze sztućcami. Cena obejmuje także dowóz pod wskazany adres. Posiłki są świeże, a ich kaloryczność zawsze dopasowywana jest do Twoich potrzeb.

Kto skorzystać może z usługi?

Ideą, która przyświecała powstaniu cateringu pudełkowego było wyręczenie osób obciążonych codziennymi obowiązkami w przygotowywaniu posiłków. To oznacza, że sycące lunchboxy zamawiać może każdy, kto nie może pozwolić sobie na spędzanie czasu w kuchni. W swojej codziennej pracy wspieramy zarówno firmy zamawiające catering dla swoich pracowników, jak i osoby chcące zamówić menu na specjalne okazje. Gorące dania dostarczane są bezpośrednio pod drzwi zleceniodawcy, a niezjedzone potrawy z łatwością przechowywać można na później. Zainteresowany usługą? Nie czekaj, tylko dowiedz się więcej i pozwól sobie na odpoczynek, w czasie gdy pełni pasji kucharze przygotują Twój obiad!

Najczęściej zadawane pytania o catering w Strzegomiu

Catering w Strzegomiu nie odstaje swoją jakością od obsługi żywieniowej w wielkich miastach. Z chęcią opowiemy Ci o tym więcej. Zanim jednak skontaktujesz się z naszym zespołem, zobacz jakie pytania o usługę otrzymujemy najczęściej.

Jestem na diecie. Czy jedzenie w pudełku pomoże mi ją utrzymać?

Oczywiście! Nasz catering nie ma nic wspólnego z hurtowym gotowaniem, a obsługę każdego klienta traktujemy indywidualnie. Otrzymując informację, że dana osoba stara się o szczupłą sylwetkę dopasowujemy kaloryczność jej posiłku do zamierzonego celu. Zanim przystąpimy do wydzielania wielkości porcji obiadu, zbieramy dane o Twoim trybie życia, rodzaju wykonywanej pracy, czy alergiach pokarmowych. Na tej podstawie określamy, jak dużo kalorii powinien mieć Twój posiłek. Nasi kucharze codziennie pakują do Twojego lunchboxa dokładnie taką porcję obiadu, jaka odpowiada Twojemu zapotrzebowaniu na energię. Naturalnie po uwzględnieniu informacji o diecie. Nie musisz się więc martwić, że catering będzie przeszkodą w dążeniu do wymarzonej figury. Wręcz przeciwnie – regularne posiłki pomogą Ci ją zdobyć szybciej!

W pracy nie zawsze mam czas na jedzenie. Czy obiad z cateringu można podgrzać?

Pod żadnym pozorem! Uruchamiając usługę cateringu mieliśmy na uwadze fakt, że nie każdy z odbiorców ma czas zjeść swój posiłek w momencie dostawy. Z myślą o tym stworzyliśmy system próżniowego pakowania obiadów, które zachowują swoją świeżość nawet na kilka dni po przygotowaniu. Wszystko zależy od sposobu przechowywania i od tego, czy posiłek był otwierany wcześniej. Przygotowany w Sobieskiej obiad jeszcze tego samego dnia jest pakowany i dowożony do Ciebie. Możesz zjeść go od razu, bądź włożyć do lodówki i przechować na później. Kiedy znajdziesz chwile na posiłek, wystarczy, że lunchbox podgrzejesz w mikrofalówce. Obiad dostarczony do pracy możesz więc zjeść w domu, bądź następnego dnia. Co jednak najważniejsze, nic się nie zmarnuje!

Zdrowy catering

Ile muszę zapłacić za dowóz obiadu do pracy?

Każdą osobę decydującą się na catering w Strzegomiu zapewniamy, że za dostawy posiłków nie trzeba ponosić żadnych opłat. Koszt transportu wliczony jest bowiem w dobową opłatę za obiad zamawiany w Sobieskiej – 16 złotych brutto. Ta kompleksowa cena obejmuje nie tylko dostawę jedzenia, ale także jego przygotowanie, zapakowanie i transport wraz ze sztućcami. Dostawca nie ma prawa żądać od Ciebie dodatkowej zapłaty przy odbiorze lunchboxa. Rozliczasz się wyłącznie z nami, płacąc jedną, niezmienną stawkę dzienną za swój obiad.

Jakich posiłków można spodziewać się w lunchboxach?

W Sobieskiej stawiamy na tradycję i to właśnie klasycznych dań kuchni polskiej możesz spodziewać się w swoich pudełkach. Kucharze pracujący w naszej kuchni specjalizują się w przyrządzaniu potraw według przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. To z kolei oznacza, że w ramach cateringu zjesz swojski, domowy obiad. Gotujemy m.in. placki po węgiersku, kluski śląskie, filety drobiowe, mizerie, krupniki, żurki i pomidorówki. Stawiamy na dobrze znane smaki, przyrządzane z produktów od lokalnych dostawców. Musisz bowiem wiedzieć, że jako Sobieska współpracujemy z regionalnymi producentami mięs i rolnikami. Do lunchboxa wkładamy wyłącznie najświeższe składniki, bogate w cenne witaminy i minerały. Nasi kucharze mają wieloletnie doświadczenie w swojej pracy i ręczymy za ich poczucie smaku. Przykładowy jadłospis tygodniowy prezentujemy na naszej stronie internetowej. Możesz się z nim zapoznać w dowolnej chwili, żeby bliżej poznać charakter naszej kuchni.
Zainteresowany usługą? Nie czekaj, tylko dowiedz się więcej i pozwól sobie na odpoczynek, w czasie gdy pełni pasji kucharze przygotują Twój obiad.