Zamów catering na terenie Legnickiego Pola i ciesz się dobrej jakości posiłkami przygotowywanymi na bazie regionalnych produktów. Realizujemy zamówienia na obiady dla firm i obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Dopasowujemy dietę do indywidualnych wymogów klienta. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Spis treści
Nasza oferta
Zdrowe posiłki w wygodnym opakowaniu
Przykładowe menu
Cena

Szukasz cateringu na terenie Legnickiego Pola? Sprawdź ofertę restauracji Sobieska!

Poszukujesz oferty cateringu na terenie Legnickiego Pola? W restauracji i sali bankietowej Sobieska oferujemy smaczne i zdrowe posiłki przygotowywane ze świeżych, regionalnych produktów. Obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe – dostarczamy potrawy na urodziny, komunie, wigilie, imprezy integracyjne czy konferencje naukowe. Zajmujemy się także dostarczaniem codziennych posiłków dla pracowników różnych firm i branż.

Zdrowe posiłki w wygodnym opakowaniu

Catering pudełkowy zyskuje coraz większą popularność. To rozwiązanie, dzięki któremu Twoi pracownicy każdego dnia otrzymać mogą zróżnicowany, dwudaniowy posiłek – prosto pod drzwi biura. Usługa obejmuje przygotowanie pełnowartościowego obiadu, wygodne próżniowe opakowanie, które umożliwia przechowywanie posiłku w lodówce bądź późniejsze odgrzanie w mikrofalówce oraz komplet sztućców. Zajmujemy się także transportem – w tym także na teren Legnickiego Pola.

Zupa krem

Poznaj przykładowe menu!

Posiłki dowożone w ramach usługi przygotowywane są wyłącznie z najświeższych produktów, które kupujemy u regionalnych dostawców. Przyrządzamy dania kuchni polskiej, bazując na tradycyjnych recepturach w nowoczesnym wydaniu. Oto przykładowy jadłospis na tydzień zaproponowany przez naszych kucharzy:

  • poniedziałek: zupa ogórkowa oraz pieczony schab z sosem myśliwskim, kaszą bulgur i surówką z białej kapusty,
  • wtorek: krupnik oraz panierowany filet drobiowy podawany z gotowanymi ziemniaczkami i mizerią,
  • środa: zupa pomidorowa serwowana z ryżem, pieczony karczek w ciemnym sosie pieczeniowym z kluskami śląskimi i zasmażaną kapustą,
  • czwartek: żurek z jajkiem i kiełbasą oraz placek po węgiersku z surówką,
  • piątek: zupa-krem z brokułów oraz filet z miruny w panierce z masłem czosnkowym, gotowanymi ziemniaczkami i surówką z kiszonej kapusty

Ile kosztuje catering na terenie Legnickiego Pola?

Koszty cateringu na terenie Legnickiego Pola w dużej mierze zależą od jego rodzaju. Posiłki przygotowywane na imprezy okolicznościowe i eventy wyceniane są indywidualnie, w zależności od różnorodności oczekiwanego menu, przewidywanej liczby osób oraz indywidualnych życzeń zamawiającego. Natomiast w przypadku chęci zakupienia regularnych obiadów dla firm, koszt dwudaniowego, pełnowartościowego posiłku oscyluje wokół 16 złotych brutto za dzień. Jak już zostało wspomniane, w cenie obiadu zawierają się dwa dania (gorąca zupa i urozmaicone danie główne), wygodne plastikowe opakowanie typu lunchbox, które umożliwia późniejsze odgrzanie i przechowywanie posiłku, komplet sztućców oraz transport pod wskazany adres.

Warto wspomnieć, że kaloryczność posiłków dostosowywana jest do zapotrzebowania energetycznego związanego z wykonywaną pracą. Obiady zamawiane dla pracowników biurowych mogą znacznie odbiegać zawartością od posiłków przygotowywanych dla osób zatrudnionych na placu budowy. Bez względu na branżę możesz mieć jednak pewność, że dostarczymy Twoim pracownikom zdrowy posiłek, który da im energię do efektywnego wykonywania swoich zadań.