Catering w Bolkowie formą walki o dobrą sylwetkę? Przy współpracy z odpowiednim dostawcą posiłków to możliwe! Osoby starające się zmienić swój tryb życia i powalczyć o utratę zbędnych kilogramów doskonale zdają sobie sprawę, jak ważna w ich diecie jest regularność i odpowiednia kaloryczność posiłków. Jako zespół Sobieskiej z Jawora podpowiadamy, dlaczego dieta pudełkowa może pomóc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

Spis treści
Dieta pudełkowa
Darmowa dostawa
Przykładowe menu

Jak działa catering w Bolkowie?

Catering w Bolkowie kojarzony jest przede wszystkim z obsługą rodzinnych imprez i wesel. Niewiele osób wie, że domowe obiady mogą być dostarczane do ich domów codziennie. Istotę tak zwanej „diety pudełkowej” przedstawimy na przykładzie naszej oferty. Kucharze z Sobieskiej codziennie przygotowują posiłki dostarczane pod wskazany adres. Na czym polega usługa? Kiedy zamawiasz obiady w Sobieskiej, te przygotowywane, a następnie przywożone są pod wskazany adres. Od poniedziałku do piątku menu składające się z dobrze znanych dań kuchni polskiej wspiera dietę osób walczących o szczupłą sylwetkę. Czy jednak dieta pudełkowa w rzeczywistości pomaga osiągnąć wymarzoną figurę?

Czy to dobry pomysł dla osób pilnujących diety?

Okazuje się, że tak – zwłaszcza w przypadku osób, które na co dzień nie mają czasu na samodzielne gotowanie i decydują się na posiłki jedzone na mieście. Jak wiadomo, wysokokaloryczne przekąski nie sprzyjają zrzucaniu zbędnych kilogramów, dlatego ciepły obiad w pudełku o kaloryczności dobranej do indywidualnego planu żywieniowego jest zbawiennym punktem dla osiągnięcia celu. Posiłki dostarczane w pudełkach przywieziemy Ci tam, dokąd chcesz – jeśli zajmujesz się dziećmi, obiady dostarczone zostaną do Twojego domu, z kolei jeśli cały dzień spędzasz w pracy tam również przyjedziemy!

Elegancka porcja jedzenia

Catering w Bolkowie z darmową dostawą

Catering w Bolkowie jest więc dużym wsparciem dla osób pragnących zgubić zbędne kilogramy. W naszym przypadku osoby decydujące się na catering pudełkowy mogą liczyć na stałą cenę usług obejmującą wiele udogodnień. Chodzi przede wszystkim o pakowanie dań w lunchboxy, które podgrzewać można w mikrofalówce czy dołączanie do zestawu jednorazowych sztućców. Także transport posiłków jest darmowy – do Bolkowa przywieziemy Ci ciepły obiad bez dodatkowej opłaty.

Co z kalorycznością posiłków?

Czy jednak menu składające się z dań kuchni polskiej nie jest zbyt kaloryczne dla osób walczących o szczupłą figurę? Nic bardziej mylnego! Sukces zależy bowiem od właściwego doboru składników do obiadów, które swoją kalorycznością wpisują się w plan żywieniowy danej osoby. Kucharze z Sobieskiej starają się dobrać specyfikę posiłków do każdej osoby indywidualnie – jeśli więc pracujesz w trybie siedzącym, Twoje danie będzie równie sycące, lecz mniej kaloryczne niż obiad dostarczany pracownikowi fizycznemu.

Dieta pudełkowa a praca fizyczna

Warto podkreślić, że dieta pudełkowa z Sobieskiej jest również dobrym wyborem dla osób pracujących fizycznie. Przy ustalaniu jadłospisu uwzględnia się wówczas wysiłek ponoszony w pracy, dzięki czemu jedzenie w pudełku jest sycące i nie pozostawia uczucia głodu. Również ilość kalorii dopasowana jest do zapotrzebowania organizmu. To ważna informacja, ponieważ wiele osób kojarzy dietę z koniecznością odmawiania sobie posiłków. W przypadku lunchboxów z Sobieskiej menu przybiera zindywidualizowaną formę, przez co cel dotyczący sylwetki osiągnąć mogą różne osoby – bez względu na swój tryb życia i rodzaj wykonywanej pracy, a przede wszystkim bez głodowania.

Jak wygląda przykładowe menu cateringu w Bolkowie?

Catering w Bolkowie bazuje na kuchni domowej. Obiad składa się z dwóch dań, które swobodnie można odłożyć do lodówki i podgrzać przed podaniem. Tygodniowy jadłospis jest zróżnicowany, a w posiłkach nie brakuje świeżych warzyw, mięs i ryb. Menu obejmuje m.in. zupę ogórkową, krupnik, pomidorową, czy tradycyjny żurek z kiełbasą i jajkiem. Coś na ząb dostaną także smakosze zup- krem: w Sobieskiej przygotowuje się na przykład krem z brokułów. Drugie danie składa się z kilku elementów – obok mięsa to także kasza bulgur, ziemniaki, kluski śląskie oraz dobrze znane surówki. W lunchboxach znaleźć można m.in. mizerię, kapustę zasmażaną oraz surówkę z białej kapusty. Z jakich mięs powstają posiłki? Kucharze przygotowują drób, czy schab, przełamując dania mięsne rybami lub tradycyjnymi plackami po węgiersku. Jedzenie z Sobieskiej przypomina domowe obiady, dlatego smakuje tak wielu osobom!

Catering na zamówienie

Składniki nabywane u lokalnych dostawców

O zdrowym charakterze posiłków nie decyduje jednak wyłącznie ich kaloryczność, ale źródło pochodzenia składników. Kucharze przygotowujący plany żywieniowe starają się umieszczać w posiłkach produkty dostępne w okolicy. Lokalni dostawcy sprzedają m.in. mięsa, warzywa, czy ryby, z których następnie tworzone są obiady do pudełek. To dzięki temu Sobieska może zagwarantować nienaganną świeżość swoich dań. Dla osób dbających o sylwetkę oznacza to dodatkowo, że do ich organizmu dostarczane będą pełnowartościowe składniki. Posiłki z Sobieskiej podlegają minimalnemu przetworzeniu, tak by zachować w nich naturalnie występujące witaminy i składniki pokarmowe, niezbędne do uzyskania wymarzonej figury. Utrata kilogramów przybiera zdrowy wymiar, a organizm ma wszelkie niezbędne elementy, pozwalające mu na prawidłowe funkcjonowanie.

Dla osób na diecie – tak, czy nie?

Catering w Bolkowie nie jest oczywiście opcją przeznaczoną wyłącznie dla osób na diecie. Nie mniej jednak może być dla nich wsparciem w zdrowym, zbalansowanym dążeniu do wymarzonej figury. Za skorzystaniem z usługi powinna przemawiać wygoda – obiad dostarczony do pracy lub do domu zniechęca do zamawiania wysokokalorycznych posiłków na mieście, czy podjadania. Pozwala także zaoszczędzić czas potrzebny na gotowanie. Korzystna jest także cena pojedynczego posiłku. W cenie 16 złotych brutto otrzymuje się dwudaniowy obiad zapakowany w pudełko ze sztućcami oraz dostarczony we wskazane miejsce. Osoby na diecie mogą być spokojne o zawartość dań. Świeże składniki gwarantują, że posiłki są pełnowartościowe, a odpowiednio dobrana porcja idealnie łączy zapotrzebowanie kaloryczne z uczuciem sytości. Nie trzeba się także obawiać o monotonność posiłków. Plan żywieniowy układany jest w sposób zróżnicowany, tak by nie można było doznać nudy na talerzu.
Stawiając na zbilansowaną dietę oraz konsekwentne odmawianie sobie niezdrowych przekąsek, szczupłą sylwetką cieszyć się można w ciągu kilku tygodni od rozpoczęcia diety. W Sobieskiej współpracujemy z wieloma osobami – także tymi, dla których codziennie dostarczane przez nas obiady są podstawą w planie żywieniowym. Przekonaj się, że dieta pudełkowa może pomóc i Tobie cieszyć się mniejszą ilością kilogramów!

Stawiając na zbilansowaną dietę oraz konsekwentne odmawianie sobie niezdrowych przekąsek, szczupłą sylwetką cieszyć się można w ciągu kilku tygodni od rozpoczęcia diety. W Sobieskiej współpracujemy z wieloma osobami – także tymi, dla których codziennie dostarczane przez nas obiady są podstawą w planie żywieniowym. Przekonaj się, że dieta pudełkowa może pomóc i Tobie cieszyć się mniejszą ilością kilogramów!