Catering w Środzie Śląskiej? Oczywiście! Nie tylko na większe imprezy, ale i bezpośrednio pod drzwi Twojej firmy, specjalnie dla Twoich pracowników. Stałe pory przywożenia posiłków, zbilansowana, smaczna i zdrowa dieta oraz gwarancja korzystania wyłącznie z najświeższych składników to filary usługi świadczonej przez restaurację Sobieska. Sprawdź ofertę na codzienny catering pudełkowy!

Spis treści:
Co oferujemy?
Posiłki w pudełkach i na imprezę okolicznościową
Imprezy okolicznościowe i firmowe
Ile to kosztuje?
Usługa krok po kroku

Jakie elementy składają się na catering w Środzie Śląskiej?

Zamówienie cateringu na terenie Środy Śląskiej to gwarancja, że każdego dnia Twoi pracownicy otrzymają najwyższej jakości, ciepły posiłek. Nasze dania pakowane są w próżniowe opakowania, które nadają się do późniejszego odgrzania bądź przechowywania w lodówce. Do opakowania dołączamy także jednorazowe sztućce. W cenie usługi jest także transport jedzenia, które trafi do Was o wcześniej wyznaczonej porze – od razu gotowe do spożycia. Jeśli więc szukasz rozwiązania, które zastąpi monotonne i niezdrowe posiłki, zapewniając dostęp do różnorodnej, pudełkowej diety przygotowanej na bazie świeżych produktów, zapraszamy do kontaktu.

Na co dzień i od święta

Oczywiście warto pamiętać, że dostarczamy nie tylko posiłki dla firm, ale i kompleksowe wyżywienie na imprezy okolicznościowe. Organizujesz firmowy event integracyjny? Odpowiadasz za przebieg dużej imprezy urodzinowej? A może rozglądasz się za ofertą posiłków na przyjęcie komunijne? Skontaktuj się z restauracją Sobieska i doprecyzuj szczegóły zamówienia. W tym wypadku samodzielnie ustalasz bowiem ofertę – posiłki przygotowywane są według indywidualnych wytycznych zamawiającego. Dzięki temu menu jest idealnie dopasowane zarówno do charakteru imprezy, jak i gustów kulinarnych zaproszonych gości. Poza różnorodnymi daniami gwarantowany jest także dostęp do orzeźwiających napojów oraz bufetu kawowego.

Jedzenie z bufetu

Catering w Środzie Śląskiej na wydarzenia specjalne

Catering w Środzie Śląskiej, w zależności od charakteru wydarzenia, może obejmować obsługę imprez rodzinnych, wesel czy bankietów biznesowych. Gotowe menu, jakie przygotowujemy w Sobieskiej jest dużym ułatwieniem dla organizatorów, którzy mogą dowolnie modyfikować przykładowy zestaw dań według własnych oczekiwań. Kucharzom Sobieskiej zależy przede wszystkim na satysfakcji gości – niezależnie, czy są to weselnicy, a może partnerzy biznesowi. Właśnie dlatego potrawy powstające z ich rąk są połączeniem pasji do kuchni i świeżych składników, pochodzących od lokalnych dostawców. Chcemy jednocześnie zapewnić, że mamy doświadczenie w obsłudze wyjątkowo dużych wydarzeń. W salach Sobieskiej niejednokrotnie gościliśmy nawet 160 osób, które otrzymały od nas dania główne, zupy, przystawki i desery cieszące ich podniebienia!

Wesele z Sobieską

Tym, którzy zainteresowani są naszymi usługami, chcemy przybliżyć, jak wygląda pomoc Sobieskiej w organizacji imprez. W przypadku wesel, jadłospis otwiera przywitanie nowożeńców chlebem i solą, a także toast dla gości. Młoda Para nie musi sama troszczyć się o zamówienie alkoholu, napojów, czy szampana dla gości, ponieważ po uzgodnieniu z naszym personelem to my możemy się tym zająć. Przygotowując menu ślubne staramy się nadać wykwintny wygląd talerzom, nie rezygnując z tradycji. Kucharze przygotowują dania główne i przystawki według znanych sobie domowych przepisów, dając amatorom jedzenia wybór spośród różnorodnych potraw. Naturalnie, menu może obejmować także nowoczesne propozycje kulinarne – w przeciągu lat naszej pracy mieliśmy okazję obsługiwać m.in. wesela i imprezy okolicznościowe z bezmięsnym jadłospisem. W Sobieskiej nie zapominamy również o bufecie kawowym, deserach i ciepłych daniach podawanych w nocy. Długo pracowaliśmy na zaufanie organizatorów imprez, którzy zawsze mogli na nas liczyć!

Zastanawiasz się nad zamówieniem cateringu na terenie Środy Śląskiej? Sprawdź, ile to kosztuje!

Zamówienie cateringu na teren Środy Śląskiej nie stanowi dużego wydatku. Aby przeanalizować koszty, wystarczy zerknąć na tygodniowy, przykładowy jadłospis zaproponowany na stronie internetowej restauracji Sobieska. Na każdy roboczy dzień tygodnia przypada tam dwudaniowy posiłek – pożywna zupa (krupnik, ogórkowa czy pomidorowa) oraz zbilansowane drugie danie, jak np. pieczony schab z sosem myśliwskim, kaszą bulgur i surówką z białej kapusty, placek węgierski z surówką czy też pieczony karczek z ciemnym sosie w asyście klusek śląskich i zasmażanej kapusty. Za tego typu zestaw, gotowy do zjedzenia i przywieziony bezpośrednio pod drzwi firmy w wygodnym opakowaniu, zapłacisz jedynie 16 złotych dziennie.

Dlaczego warto?

Wszystkie dania w sali Sobieska przygotowywane są ze świeżych produktów, które pozyskiwane są od regionalnych dostawców. Dzięki temu każdy klient ma pewność, że otrzymuje zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Kaloryczność potraw dostosowujemy do zapotrzebowania związanego z wykonywaną pracą, dlatego przy zamówieniu warto dokładnie określić branżę, w jakiej specjalizuje się firma.

Tacka przystawek

Catering w Środzie Śląskiej krok po kroku

Catering na terenie Środy Śląskiej zamówić możesz osobiście w budynku Sobieskiej bądź za pośrednictwem telefonu. Poprosimy Cię o sprecyzowanie szczegółów odnośnie składanego zamówienia, a także podanie preferowanego miejsca dostawy. W przypadku cateringu obiadowego poinformujemy Cię o aktualnym jadłospisie, przygotowanym na nadchodzący tydzień. Obsługa imprez rodzinnych i wydarzeń firmowych da Ci z kolei możliwość swobodnego ustalania menu. Po rozmowie z pracownikiem Sobieskiej, a także opłaceniu usługi, przygotujemy dla Ciebie posiłek zgodnie z zamówieniem i dostarczymy pod wskazany adres. Może być to miejsce Twojej pracy, mieszkanie, a także sala konferencyjna, w której organizujesz spotkanie okolicznościowe, bądź biznesowe. Jedzenie zapakowane będzie w jednorazowe opakowania – nie musisz ich nam zwracać. Jeśli zajdzie taka konieczność, z naszymi pracownikami skontaktować się możesz telefonicznie lub mailowo.

Jednorazowa wielkość zamówienia

Jesteśmy przygotowani na dostarczanie pojedynczych obiadów oraz masowy przewóz posiłków na imprezy okolicznościowe, dlatego nie musisz obawiać się, że Twoje zamówienie będzie dla nas zbyt dużym wyzwaniem! Dotyczy to przede wszystkim właścicieli firm, którzy obawiają się, że w Sobieskiej nie damy rady obsłużyć dużej ilości pracowników jednocześnie. Nasi kucharze niejednokrotnie udowadniali, że wyzwania kulinarne są tym, co uwielbiają, z kolei kierowcy mają doświadczenie w terminowym dowozie posiłków, nawet, gdy te zamawiane są bezpośrednio na plac budowy. Za każdym razem dania dostarczane są świeże i ciepłe, a praktyczne lunchboxy pozwalają na przechowywanie ich w lodówce, czy podgrzewanie w mikrofalówce. Kiedy chodzi o zadania specjalne w cateringu, jesteśmy najlepszym wyborem!

Zdrowe posiłki zapakowane w poręczne lunchboxy są wspaniałym sposobem na dostarczenie pracownikom odpowiedniej ilości energii i przełamanie niezdrowych żywieniowych nawyków. Każdego dnia dostarczony zostanie im inny posiłek, co dodatkowo wzmaga zadowolenie i pozwala zachować w pełni zbilansowaną dietę opartą na tradycyjnych polskich przepisach. Zapraszamy do kontaktu!