Catering na terenie Legnicy, przygotowany wyłącznie z wysokiej jakości naturalnych i zdrowych produktów przez firmę Sobieska, to doskonałe rozwiązanie zarówno przypadku mniejszych i większych i eventów, jak i posiłków regeneracyjnych czy codziennej obsługi dla pracowników firm. Gwarantujemy, że wszystkie dostarczane przez nas posiłki są smaczne, zdrowe, sycące i estetycznie podane.

Spis treści
Nasza oferta
Cennik
Opinie
Catering okolicznościowy
Zalety dla pracowników

Catering na terenie Legnicy? Skorzystaj z naszej oferty!

Realizujemy codzienne dostawy firmowego cateringu pudełkowego, który od początku cieszy się nienagannymi opiniami. Zamówienie możesz złożyć telefonicznie lub mailowo. Naszym klientom dostarczamy prosto na biurko sycące, smaczne i zdrowe zestawy obiadowe skomponowane z dwóch dań. Wszystkie dostarczane przez nas posiłki są gorące i gotowe do natychmiastowego spożycia, a dzięki temu, że pakujemy je próżniowo w lunchboxy, możesz je również przechować w lodówce, a następnie podgrzać. Nasz catering to również gwarancja świeżych, wysokojakościowych produktów pochodzących głównie od lokalnych dostawców oraz urozmaiconego menu. Nigdy nie powtarzamy w menu tygodniowym żadnego dania. Nasze zróżnicowane menu zadowoli Twoich nawet najbardziej wymagających pracowników.

Nasza firma cieszy się zaufaniem wielu znaczących firm z Legnicy i okolic. Na nasz sukces składa się przede wszystkim rzetelność, solidność, bogato wyposażone zaplecze gastronomiczne składające się wyłącznie ze sprzętu z najwyższej półki oraz przygotowywanie posiłków ze sprawdzonych, zdrowych produktów wysokiej jakości pochodzących głównie od polskich, lokalnych, ekologicznych producentów żywności.

Nie tylko na imprezy

Nasz urozmaicony, zdrowy catering jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko na cykliczne wydarzenia, takie jak różnego typu szkolenia, wigilie firmowe czy imprezy integracyjne. Wiele przedsiębiorstw, będących naszymi stałymi klientami, korzysta z naszych usług cateringowych w celu codziennego dostarczania obiadów swoim pracownikom. Usługa obejmuje nie tylko dwudaniowy, sycący, zdrowy i smaczny posiłek, ale również dostawę pod wskazany adres w Legnicy i okolicy, co jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym. Posiłki pracownicze dostarczane są do firm codziennie – od poniedziałku do piątku. Higieniczne opakowania można położyć bezpośrednio na biurku, bądź włożyć do lodówki i zjeść obiad później. Co jednak najważniejsze, staramy się dopasować kaloryczność posiłków do rodzaju pracy wykonywanej w danej firmie, aby obiad zapewniał energię potrzebną do pracy i nie był nadmiernie lub zbyt mało sycący.

Łosoś w sosie

Poznaj cennik usług cateringowych na terenie Legnicy oraz opinie o naszych usługach

Naszym klientom z Legnicy i okolic, którzy zdecydują się na zamówienie posiłków pracowniczych, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości usługę w naprawdę korzystnej cenie, co potwierdza wiele pozytywnych opinii. Koszt dwudaniowego zestawu obiadowego wraz z dostawą to około 16 złotych. W cenę wchodzi całość dostarczanej przez nas usługi – posiłek, transport, opakowanie oraz sztućce. Nie trzeba więc ponosić żadnych dodatkowych opłat związanych z dostarczeniem obiadu do Legnicy – podstawowa cena zamówienia obejmuje także transport. Nasi kierowcy dowożą dania o regularnych porach. Higieniczne pudełka pakowane są próżniowo, co zwiększa świeżość posiłków zaraz po rozpakowaniu. Zamówiony obiad zjeść można od razu lub schować go do lodówki na później. Możliwość ta doceniana jest zwłaszcza w przypadku posiłków pracowniczych. Osoby pracujące nie zawsze mogą pójść na przerwę obiadową w momencie dostawy dania, jednak mimo to zjedzą ciepły posiłek w pracy!

Opinie

Naszą najlepszą rekomendacją są opinie naszych zadowolonych klientów, którzy cenią sobie nasze smaczne, świeże i pełnowartościowe posiłki przygotowywane z wysokiej jakości lokalnych produktów. Współpracujemy z wieloma znanymi przedsiębiorcami z okolic Legnicy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych cyklicznych dostaw posiłków. Naszymi stałymi klientami są m.in: SmartLunch, Wezi-Tec, Kuźnia Jawor, GKelektro, OneDayClinic oraz Mercedes-Benz. Przed przystąpieniem do współpracy z firmą staramy się poznać specyfikę jej pracy oraz liczbę zatrudnionych w niej osób. Pomaga nam to w przygotowaniu jadłospisu dopasowanego do zapotrzebowania kalorycznego danych pracowników. To kolejny aspekt współpracy doceniany przez naszych klientów – składniki trafiające do pudełek obiadowych to nie dzieło przypadku. Nasi kucharze starannie podchodzą do kwestii opracowania menu, tak by danie było nie tylko świeże i pożywne, ale także smaczne.

Catering okolicznościowy

Firma Sobieska oferuje nie tylko codzienny catering pracowniczy z dostawą pod wskazany adres. Chętnie realizujemy również najbardziej nietypowe zamówienia na obsługę cateringową różnego typu imprez okolicznościowych, szkoleń, spotkań, integracyjnych czy konferencji. Z naszych usług warto skorzystać, ponieważ staramy się zawsze sprostać wymaganiom naszych klientów, a przygotowywane przez nas posiłki są zdrowe, urozmaicone, estetyczne, a przede wszystkim przygotowane wyłącznie z produktów najwyższej jakości, najczęściej pochodzących od lokalnych producentów żywności.

Poznaj zalety cateringu w Legnicy

Catering w Legnicy zamawiać można na specjalne okazje, ale nie tylko. Niska cena posiłku, dostawa pod wskazany adres i świeże składniki zachęcają także przedsiębiorców do korzystania z obiadów w pudełkach. Co może przekonać Cię do spróbowania naszych posiłków dowożonych do Legnicy?

Zróżnicowana dieta

Swoje menu przygotowujemy tak, by w tygodniowej karcie nie znalazły się dwa takie same dania. To oznacza, że dostarczając Ci posiłki cyklicznie, dbamy o zróżnicowanie Twojej diety. W obiadach od naszych kucharzy znajdziesz świeże mięsa, ryby, czy warzywa. Cenne witaminy i inne mikroskładniki dostają się do Twojego organizmu wraz z codziennym jedzeniem, dostarczając Ci energii i budując zdrowe nawyki żywieniowe. Bez zbędnego wysiłku dbasz o jakość swojej diety, ponieważ obiady przygotowujemy dla Ciebie w Sobieskiej!

Przystawki w bufecie

Wyręczenie w przyziemnych obowiązkach

Do wypróbowania cateringu z Sobieskiej przekonać Cię może także nieco prozaiczny powód – wyręczenie w domowych obowiązkach. Po całodziennym dniu w pracy ostatnim, o czym się myśli, jest gotowanie obiadu. Zwłaszcza w przypadku singli, którzy spędzają nad kuchenką czas, by przygotować tylko jeden talerz posiłku. Catering dowożony do pracy zdejmuje z barków obowiązek samodzielnego gotowania i pozwala oddać się w tym czasie relaksowi. Co więcej, posiłki, których nie zje się w pracy, można zabrać ze sobą do domu. Próżniowo zapakowany obiad można przenosić i przechowywać w lodówce, a w razie potrzeby pudełko wystarczy umieścić w mikrofalówce i zjeść ciepły posiłek w kilka chwil!

Czynnik motywacyjny dla pracowników

Możesz też zamówić catering do swojej firmy, traktując go jako motywator dla swoich pracowników! Zatrudnieni nie będą musieli ponosić opłat za obiady, które dostaną od swojego szefa, a przez to będą czuli się docenieni i gotowi do efektywnej pracy. Na ich biurkach codziennie stanąć może gorący, dwudaniowy obiad zapakowany w estetyczne pudełko. Posiłki pracownicze będą więc dla Twoich podwładnych formą motywacji i docenienia ich wysiłku. Spróbuj, zamawiając catering do Legnicy!