Catering dla firm w Wałbrzychu jest jedną z nowszych usług dedykowanych przedsiębiorcom z tego terenu. Polega ona na dowożeniu posiłków dla pracowników zarówno w wymiarze cyklicznym, jak i jednorazowym. Firmy mają możliwość zamawiania dań w postaci codziennych, dwudaniowych obiadów oraz cateringu na wydarzenia biznesowe. W okolicy Wałbrzycha na tego typu usługę zdecydować się mogą klienci Sobieskiej. Na czym poleca catering pracowniczy oraz jak wygląda cennik?

Spis treści
Catering do biura i na plac budowy
Ile kosztują posiłki?
Pytania i odpowiedzi

Catering dla firm w Wałbrzychu do biura i na plac budowy

Catering dla firm w Wałbrzychu nie jest zarezerwowany wyłącznie dla pracowników biurowych. Posiłki przygotowane są tak, by można je było zjeść także z dala od zaplecza socjalnego, a więc nawet na placu budowy. Jest to możliwe dzięki zapakowaniu jedzenia w lunchboxy wraz ze sztućcami. Jakie menu obejmuje usługa? W przypadku cateringu z Sobieskiej mowa o daniach kuchni polskiej. Posiłki, takie jak zupa pomidorowa, pieczeń, czy panierowany filet drobiowy przygotowywane są według tradycyjnych przepisów, maksymalnie przypominając domowe obiady. To uniwersalne rozwiązanie pozwala, by dania trafiały w gust każdego smakosza.

Jedzenie z pudełka a zaspokojenie głodu

Porcje serwowane w ramach cateringu nie są sposobem na lekki głód, lecz na zaspokojenie go w pełni. W lunchboxach umieszczane są pełnowartościowe posiłki, a każdy pracownik otrzymuje zestaw składający się z dwóch dań. Co ważne, plan żywieniowy ustalany przez kucharzy Sobieskiej ma na względzie charakter pracy danej firmy. Jeśli jako zatrudniający szukasz posiłków dla pracowników biurowych, to nasi kucharze ustalą odpowiednią wielkość porcji i kaloryczność dań. To samo dotyczy osób pracujących fizycznie – obiady z pudełek zagwarantują im uczucie sytości, jednocześnie wspierając zbilansowaną dietę.

Obiady dla firm

Cennik cateringu dla firm w Wałbrzychu, czyli ile kosztują posiłki?

Cennik cateringu dla firm w Wałbrzychu zależy od typu wybranej usługi. Podczas gdy jednorazowa obsługa wydarzeń firmowych wyceniana jest indywidualnie, w przypadku codziennych dostaw jedzenia jesteśmy w stanie precyzyjnie wskazać opłatę za posiłek. Obiad składający się z dwóch dań kosztuje 16 złotych brutto. Jest on przygotowany ze składników od lokalnych dostawców, które przeszły przez staranną selekcję naszych kucharzy. Jako przedsiębiorca zamawiający codzienny catering nie płacisz jednak tylko za przyrządzenie posiłku. Co jeszcze obejmuje cena za obiad?

Płacisz nie tylko za przygotowanie obiadu!

Kwota 16 złotych brutto za posiłek obejmuje również koszt zapakowania i pudełek. Lunchboxy z Sobieskiej nadają się do przechowywania żywności w lodówce i jej podgrzewania w mikrofalówce, a dzięki dołączeniu do zestawu sztućców obiad zjeść można nawet poza dostępem do pokoju socjalnego. Cena ta obejmuje również dostawę jedzenia – jako firma nie musisz płacić nam dodatkowych pieniędzy za transport. Codziennie dostarczymy do Ciebie jedzenie w regularnych porach, a jedynym czego wymagamy jest podanie adresu dostaw. Resztą zajmujemy się sami.

Masz pytania o catering dla firm w Wałbrzychu? Z przyjemnością na nie odpowiemy!

Catering dla firm w Wałbrzychu to opcja dla większych i mniejszych organizacji. Nawet, jeśli nie zatrudniasz dużej ilości osób, możesz zdecydować się na nasze usługi! Obiady dojadą do Ciebie ciepłe i zapakowane tak, byś mógł je zjeść bez względu na charakter pracy. Rozumiemy, że przed zdecydowaniem się na współpracę masz parę pytań. Sprawdź, czy znajdują się one wśród wypisanych niżej.

Zatrudniam kilkanaście osób. Czy jesteście w stanie przygotować tak duże zamówienie?

Naturalnie. Posiadamy nie tylko odpowiednie zaplecze techniczne, ale również personel gotowy do przygotowywania nawet kilkuset posiłków dziennie. Mamy doświadczenie w organizacji dużych imprez rodzinnych i eventów firmowych, dlatego potrafimy odpowiednio skoordynować naszą pracę. Fachowa organizacja dotyczy zarówno codziennych dostaw obiadów, jak i przygotowania dań na wydarzenie specjalne. Nie wahaj się więc przed zamówieniem większego cateringu w Sobieskiej, gdyż gwarantujemy jego wykonanie!

Gdzie znajdę opinie na temat Waszych usług?

Jeżeli chcesz sprawdzić, co o naszym cateringu mówią klienci, możesz odszukać opinie o Sobieskiej w wyszukiwarce internetowej. Swoją pracę wykonujemy od lat, dlatego udało nam się współpracować z wieloma osobami – również przedsiębiorcami prowadzącymi firmy. Dzielą się oni swoimi przemyśleniami na temat cateringu, z którymi możesz się zapoznać bez większych kłopotów. Dodatkowo na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje o wybranych firmach, z którymi udało nam się współpracować. Ich pozwolenie na publikacje nazwy w witrynie Sobieskiej jest najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług!

Posiłki pracownicze

Część moich pracowników ma alergie pokarmowe. Co zrobić w takiej sytuacji?

Tygodniowe menu Sobieskiej ustalane jest z góry – nie oznacza to jednak, że do posiłków nie można wprowadzać drobnych zmian. Jeżeli Ty lub Twoi pracownicy jesteście uczuleni na dany składnik pokarmowy, koniecznie daj nam o tym znać! Będziemy wówczas w stanie przygotować obiad dostosowany do potrzeb żywieniowych danej osoby, usuwając z jej jadłospisu alergen. W Sobieskiej nie korzystamy z gotowych produktów, więc mamy pełną kontrolę nad tym, co trafia do lunchboxów. Poinformuj nas o alergiach pokarmowych członków swojej załogi, a my przygotujemy dla nich odpowiedni posiłek.

Pracuję w branży budowlanej, często zmieniam miejsce zlecenia. Czy muszę dopłacić za dowóz obiadu pod inny adres, niż wskazałem przy pierwszej dostawie?

Nie. Ustalona cena za posiłek obejmuje transport, a więc nie musisz ponosić dodatkowych kosztów nawet, gdy zmienisz adres dostawy. Opłata 16 zł brutto jest stała i zawiera w sobie dowóz obiadu do Wałbrzycha i okolic. Pamiętaj jednak, by poinformować naszych kierowców o zmianie miejsca dostawy! Dzięki temu będziemy mogli zaplanować trasę na tyle efektywnie, aby dowieźć Ci świeży i ciepły posiłek.

Czy wystawiacie faktury za catering?

Oczywiście! Model współpracy dostosowujemy do charakteru Klienta. Jeśli prowadzisz własną firmę i zależy Ci na uzyskaniu dowodu zakupu cateringu w formie faktury VAT, to otrzymasz ją od nas! W zależności od Twoich potrzeb, rozliczeń można dokonywać zbiorczo lub każdorazowo po dostawie posiłków. O wszelkich warunkach współpracy poinformujemy Cię już podczas pierwszej rozmowy – nie obawiaj się jednak o cenę. Ta pozostanie niezmienna.
Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz. Powiemy Ci więcej o naszej usłudze!

Catering dla firm jest nie tylko sposobem na zmotywowanie pracowników, ale także podziękowaniem za ich wysiłek. Codzienne obiady kosztują 16 złotych brutto za porcję złożoną z dwóch dań. To cena za przygotowanie, zapakowanie oraz dowiezienie posiłku. Przedsiębiorcy z Wałbrzycha mogą skorzystać z cyklicznego cateringu albo zdecydować się na catering doraźny. Wówczas jedzenie jest odpowiednio podane, a menu może uwzględniać indywidualne potrzeby firm szukających obsługi eventu branżowego.