Catering na terenie Chojnowa składający się ze zdrowych dań inspirowanych domową kuchnią? Z Sobieską staje się to rzeczywistością! Swoje ogromne doświadczenie w obsłudze bankietów, wesel i imprez firmowych przekładamy na stworzenie oferty cateringu pudełkowego, dedykowanego mieszkańcom Chojnowa. Dlaczego warto zdecydować się na pożywne lunchboxy od Sobieskiej? Sprawdź!

Spis treści
Co zjeść, gdy nie ma czasu na gotowanie?
Posiłek na czas
Domowe jedzenie

Catering w Chojnowie, czyli co jeść, gdy nie ma czasu na gotowanie?

Catering w Chojnowie od dawna był naszym celem. Obsługa Sobieskiej ma bogate doświadczenie w gastronomii, dlatego poszerzenie usług o dania dostarczane w pudełkach było dla nas wielkim marzeniem. Jak wygląda nasza współpraca z klientem? Zgłaszająca się do nas osoba ustala, jaka kaloryczność posiłków ją interesuje. Oprócz preferencji zamawiającego nasi kucharze biorą pod uwagę również rodzaj wykonywanej przez klienta pracy, tak by jedzenie było sycące i dostarczało wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Ważne jest dla nas także miejsce dostarczenia posiłku, ponieważ usługa obejmuje również dowóz obiadu do wskazanej lokalizacji. Zapakowane w lunchboxach dania są gorące, gdy trafiają w Twoje ręce. A gdy chcesz zostawić coś na później, zamknięte w sposób próżniowy dania mogą być podgrzewane w mikrofalówce lub przechowywane w lodówce.

Dbamy, aby posiłek dotarł do Ciebie na czas

Oferowany przez nas catering to odpowiedź na oczekiwania wszystkich, którzy nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie zdrowych, pożywnych posiłków. Po ustaleniu z nami szczegółów współpracy nie trzeba robić nic więcej oprócz regularnego opłacania abonamentu. Zespół kucharzy i dostawców z Sobieskiej zajmie się resztą! Dzienna opłata za dwudaniowy posiłek to około 16 złotych brutto. W cenę tą wliczone zostały wszelkie koszty związane z zapakowaniem potrawy czy jej transportem we wskazane miejsce. Możemy się pochwalić, że już teraz z Sobieską współpracują dobrze znane firmy, do których codziennie dostarczamy gorące lunchboxy. Szczelnie zamknięte pudełka pozwalają, aby niedokończony posiłek zostawić na później. Dania docierają do swoich odbiorców w porze obiadowej, ciesząc ich podniebienia, wypełniając żołądki, a przede wszystkim zdejmując z barków obowiązek samodzielnego przygotowania posiłku.

Elegancki posiłek

Domowy catering na terenie Chojnowa

Catering na terenie Chojnowa niczym nie różni się od usług oferowanych w dużych miastach. Kucharze z Sobieskiej dbają, aby sycące potrawy przygotowywane były jedynie ze starannie wyselekcjonowanych składników, pochodzących od lokalnych dostawców. Osoby zainteresowane ofertą mogą swobodnie obejrzeć przykładowe menu tygodniowe na stronie internetowej – dwudaniowe posiłki dostarczane od poniedziałku do piątku to dobrze znane, tradycyjne zupy i pożywne drugie dania. W Sobieskiej łączymy ideę nowoczesnego sposobu dostawy jedzenia w formie lunchboxów z tradycyjną kuchnią polską. Przyrządzamy placki po węgiersku, żurek czy kluski śląskie według klasycznej receptury. Nasze dania mają być bowiem smaczne, pożywne, a przede wszystkim zdrowe, aby dostarczać Ci składników niezbędnych odżywczych.

Więcej informacji na temat cateringu pudełkowego udostępniamy na stronie internetowej. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty, to już teraz skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy udzielą Ci szczegółowych odpowiedzi na Twoje pytania!

Także wtedy, gdy dbasz o linię

Catering w Chojnowie zamawiać można także wtedy, gdy jest się na diecie. Jak schudnąć, skoro na talerzu pojawiają się domowe dania? Dostosowując porcję do zapotrzebowania kalorycznego! To mit, że jedząc swojskie obiady, nie można schudnąć. Sekret tkwi bowiem w ilości spożywanego jedzenia, a nie w formie posiłków. Najważniejsze jest dostarczanie organizmowi wszystkich składników niezbędnych do funkcjonowania. Catering w Sobieskiej tworzymy, używając świeżych i zdrowych produktów, a dania bogate są w witaminy i białko. Kaloryczność dostarczanej porcji obiadu dopasujemy do stosowanej przez Ciebie diety, aby ułatwić Ci zrzucanie zbędnych kilogramów. Nieprawdą jest więc, że catering z domowym jedzeniem przeszkadza w walce o wymarzoną sylwetkę. Wręcz przeciwnie – pozwala kontrolować ilość kalorii dostarczanych organizmowi oraz wspiera regularne spożywanie posiłków. Szczegóły dotyczące wielkości porcji omówić można z naszymi kucharzami.

Domowe gotowanie czy catering w Chojnowie?

Catering w Chojnowie jest nową usługą, stąd wiele osób ma wątpliwości, co do skorzystania z niej. Rozterki dotyczą w dużej mierze kosztów, jakie ponieść należy w związku z zamawianiem posiłków. Przyjrzyjmy się jednak bliżej opłatom za catering. W cenę 16 zł brutto wliczono dwie potrawy (zupa i drugie danie), opakowanie, dowóz i sztućce. To także czas spędzony na przyrządzeniu posiłków. Jedno danie zamówione w cateringu kosztuje zatem tylko 8 zł dziennie. To zdecydowanie mniej niż cena za obiad przygotowany w domu, który zwykle składa się tylko z jednej potrawy. Koszt cateringu jest więc w tym wypadku atutem, ponieważ w wielu przypadkach jest niższy od domowego gotowania. Co więcej, oszczędzasz mnóstwo czasu!

Szaszłyki warzywne

Regularne posiłki dla zabieganych

Nie tylko cena przekonać może do sprawdzenia cateringu Sobieskiej. To także regularność, jaką zachowuje się w spożywaniu posiłków. Korzystając z dostaw jedzenia, nie trzeba szukać czasu na gotowanie czy w biegu jeść fast foody. Domowe obiady dostarczane są w regularnych porach pod wskazany adres, dlatego nawet jeśli pracujesz kilkanaście godzin dziennie, możesz zadbać o swoją dietę. Posiłki zjesz wszędzie – w biurze, aucie czy pociągu. Próżniowo pakowane pudełka można z łatwością przenosić, a dołączone do obiadu sztućce są zawsze gotowe do użycia. Po wszystkim nie musisz zmywać naczyń – opakowanie umieść w koszu na śmieci.

Na specjalne okazje

Catering na terenie Chojnowa zamówić można również na szczególne wydarzenia rodzinne oraz imprezy branżowe. Korzystając z doświadczenia kucharzy Sobieskiej, proponujemy kompleksową obsługę eventów, abyś nie musiał się o nic martwić. Obsługujemy komunie, śluby oraz inne uroczystości rodzinne, a także targi firmowe. Menu dopasowujemy do okoliczności, bazując na świeżych składnikach od regionalnych dostawców. W tej usłudze możesz liczyć na nasze doświadczenie. Przystawki i dania główne podawane są tak, aby cieszyć oko i dobrze smakować. W przypadku wesel jesteśmy w stanie przygotować także poprawiny czy śniadanie dla gości. Jak widać, nie specjalizujemy się wyłącznie w codziennych dostawach jedzenia. W Sobieskiej odbywają się liczne wydarzenia rodzinne, imprezy okolicznościowe i firmowe, dlatego nasi kucharze potrafią przygotować menu nawet dla ponad stu osób jednocześnie.
Więcej informacji na temat cateringu pudełkowego udostępniamy na stronie internetowej. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty, to już teraz skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy udzielą Ci szczegółowych odpowiedzi na Twoje pytania!