8 trendów ślubnych na 2023 rok. I tak po prostu rok 2022 dobiegł końca. Po latach odkładania ślubów pary na całym świecie były gotowe na imprezę i świętowanie z najbliższymi – co zrobiły w wielkim stylu. Widzieliśmy, jak pojawiło się kilka trendów ślubnych i nie przewidujemy, aby pojawiły się gdziekolwiek w przyszłym roku. W rzeczywistości uważamy, że będą gorętsze niż kiedykolwiek. Od haftowanych strojów ślubnych po niedopasowane drukowane sukienki druhen i wszystko pomiędzy, podsumowujemy niektóre z naszych ulubionych trendów ślubnych na 2023 rok.

Trendy ślubne na 2023 rok

Haftowane rękawiczki

haftowane rękawiczki
haftowane rękawiczki

Zdjęcie autorstwa Vivian Chen

Nie ma nic bardziej eleganckiego niż para ślubnych rękawiczek. Ale panny młode podnoszą poprzeczkę i haftują je. Niezależnie od tego, czy umieścisz swoje nowe nazwisko, inicjały swoje i bliskiej osoby, czy datę ślubu, dodanie tego akcentu do akcesoriów to łatwy sposób na spersonalizowanie swojego wyglądu i wejście w jeden z najgorętszych trendów 2023 roku.

Wyraziste welony

Mówiąc o dodatkach, welony stały się jednym z najpopularniejszych dodatków ślubnych w zeszłym roku, a tradycyjny wygląd jest podnoszony, aby uczynić go nieco bardziej nowoczesnym. Od sentymentalnych haftów (takich jak rękawiczki) po kolorowe kwiatowe motywy idealne na ślub w ogrodzie – noszenie wyrazistego welonu z pewnością pomoże Ci się wyróżnić w dniu ślubu – i zrobić też całkiem imponujące zdjęcia.

Nietradycyjne księgi gości

trendy ślubne 2023 księga gości
trendy ślubne 2023 księga gości

Zdjęcie autorstwa Carmen Lopez Photography

Chociaż nie ma nic złego w korzystaniu z tradycyjnej księgi gości , dlaczego nie poprosić gości o podpisanie czegoś, co można wykorzystać jako element dekoracyjny? Powiedz gitarę? Albo rekord? A może wolisz mieć nagrania audio swoich gości?. Bez względu na to, co wybierzesz, nietradycyjne księgi gości to trend, który pozostanie.

Pierścionki zaręczynowe Moissanite

Chociaż ten nie jest technicznie związany ze ślubem, dotyczy świata ślubu. Czasy wydawania tysięcy złotych minęły. Coraz więcej par decyduje się zaoszczędzić pieniądze i pomóc środowisku, wybierając pierścionki zaręczynowe moissanite pozyskiwane etycznie . A najlepsze jest to, że moissanit i diamenty są tak podobne. Są szanse, że nikt nawet nie będzie w stanie odróżnić. 

Kwiaty w obfitości

kwiaty ślub 2023
kwiaty ślub 2023

Zdjęcie autorstwa Dawn Photo

Kwiaty oficjalnie stały się gwiazdą pokazu na weselach (i widzimy dlaczego). Mały, ale potężny element wystroju może całkowicie odmienić miejsce w jednej chwili, dlatego coraz więcej par przeznacza więcej pieniędzy na swój kwiatowy budżet , aby tworzyć ponadprzeciętne aranżacje. Stawiamy, że 2023 śluby będą pokryte kwiatami od podłogi do sufitu, począwszy od tła, a skończywszy na dekoracjach weselnych.

Odważne palety kolorów

Nie musisz rezygnować z kolorów, jeśli chodzi o Twój wielki dzień. W ubiegłym roku widzieliśmy, jak coraz więcej nowożeńców popiera ideę kolorów – zwłaszcza pasteli – i wierzymy, że ten trend będzie kontynuowany w nowym roku. Tylko tym razem będzie jaśniej, głośniej i odważniej. 

Suknie dla druhen z mieszanym nadrukiem

kolorowe druhny trendy ślubne 2023
kolorowe druhny trendy ślubne 2023

 

Zdjęcie autorstwa Meraki Weddings

Niedopasowane suknie druhen są trendem już od kilku lat, ale coraz więcej przyjęć weselnych staje się jeszcze luźniejszych, jeśli chodzi o dress code. Pomyśl o niedopasowanych nadrukach i kolorach, takich jak kwiaty, kropki itp. Kluczem do zachowania spójności tego wyglądu jest zapewnienie każdej rodzinie kolorów, które można uwzględnić w ich sukienkach.

Przyjęcia weselne dla kobiet i mężczyzn

Tylko dlatego, że twój najlepszy przyjaciel jest płci przeciwnej, nie oznacza, że ​​nie powinieneś mieć możliwości włączenia go do swojego przyjęcia weselnego. Porzuć ideę tradycyjnych druhen i drużbów i obejmij wszystkich, których lubisz na przyjęciu weselnym. W końcu to twój wyjątkowy dzień i zasługujesz na to, aby twoi bliscy stali obok ciebie.

Teraz, gdy jesteś gotowy, aby włączyć niektóre z tych trendów ślubnych 2023 do swojego wielkiego dnia, nadszedł czas, aby zagłębić się w świat planowania ślubu. Rozumiemy, że może się to wydawać dużym przedsięwzięciem.